Rüya tabiri ara

Rüyada Ciğer Pişirmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ciğer pişirmek, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu berekete, zahmetle beraber kavuştuğu başarıya, sıkıntılarının nihayetinde özlediği başarıya, duygusal külfeti yer alan tanıdığı birinden uzaklaşılacağı manası taşır. Kişinin görmüş meydana geldiği rüya: ciğer pişirmek, zorlukların sonrasında kazandığı rahatlığa, umudunu yitirdikten sonra eriştiği mutluluğa, her geçen zaman ele geçirdiği temiz getiriye, zorlukların sonrasında ele geçirdiği sevince, uzak olmayan zamanda öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, cefa çekerek kavuştuğu mevkiye manası taşır.

Rüyada ciğer yeme, basit yoldan ele geçirilecek rızık olarak da deyim edilir. Rüya sahibinin oturarak çalışacağı, laf sahibi olacağı amaçlı iş yapmaktan çok fazla iş yaptırarak ücret kazanacağı bir mesleği olunacağına bu sayede de iş yükünü başkalarının yükleneceğine, bireyin kaymağını toplayıp, pastadan en kocaman dilimi kendisinin alacağına delil sayılır. Bolluk ve bereket manasına gelmektedir. Düşünde ciğer yediğini gören kişi ama bu sabah ama yarın kesinlikle zengin olacaktır diye yorulur.

Rüyada Ciğer Görülmesi çok fazla hayırlıdır, menfaat sağlamaya işaret eder. Rüya sahibinin yaşamının çok fazla harika olunacağına ve Allah aracılığıyla kendisine aradığı her şeyin kısmet edileceğine deyim edilir. Hiçbir zaman geçim sıkıntısı yaşanmayacak ve rüyayı gören bireyin yüzü içinde bulunduğu müddetçe daima gülecek demektir.

Rüyada ciğer pişirmek, hazırdan başka bir deyişle çalışmadan ama rüyayı gören bireyin payına düşen ve hakkı meydana gelen bir eşya varlığına ya da paraya sahip olacağı manasına gelmektedir. Kişi az yoldan zengin olacak ve bir eli yağda bir eli balda bir hayat sürecek, zenginliği de kalıcı olacaktır denilir.

Rüyada koyun ciğeri, içsel değeri kocaman meydana gelen şeylere sahip olmaya, servete ve mutluluğa işaret eder. Rüya sahibi ileride, çocuklarına üstelik torunlarına bırakabileceği denli kocaman bir mirasın sahibi olacaktır.

Rüyada ciğerci görülmesi, kuvvet, kudret ve ibadet sahibi olmaya delil sayılır. Rüya sahibinin metanetli duruşuna, her acıya katlanabileceğine, sabırlı olup, hedefine erişmek amaçlı sebat edeceğine deyim edilir. Benzer zamanda mutluluğa ve sağlığa kavuşmak manasına gelmektedir.

Rüyada karaciğer görülmesi, özü sözü bir, konuştuğu dinlenilen, toplumun sevgisini ve saygısını kazanmayı hak etmiş, eli açık ve herkese yararı meydana gelen bir kişinin varlığıyla yorulur.

Rüyada ciğer görme, rüyayı gören bireyin makbul işlere kavuşmasına ve keyifli bir hayat sürmesine işaret eder. Düşünde ciğer gören bireyin sebep aile hayatı sebep meslek hayatı tam da aradığı benzeri gidecek ve kafasına takmasını gerektirecek tatsız vakalar yaşanmayacaktır. Rüya sahibi evinden işine, işinden evine keyifli ve durağan bir hayat geçirecek, işindeki ve ailesindeki huzur yardımıyla halinden son derece hoşnut olacak demektir. Düşünde ciğer gören bireyin hayattan yana kocaman şikayetleri olmaz, yakınıp başkaldırı etmesine sebep olacak aksilikler yaşanmaz. Rüyayı gören bireyin cevval, mert ve mert bir kimse olduğuna deyim edilir.

Rüyada Ciğer Yediğini Görülmesi
Rüya sahibinin ailesinden bir bireyin varlığı yardımıyla yepyeni eşya ve eşyaya kavuşmasına delil sayılır. Bu kişi rüyayı gören bireyin ailesine yepyeni teşrif edecek meydana gelen bir aile bireysel olarak da deyim edilir. Rüya sahibi şimdilik dünyaya gelmiş bir çocuğunun fırsat olacağı bir zenginliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Ciğer Pişirdiğini Görülmesi
Rüyası sahibinin talihi manasına gelmektedir. Düşünde ciğer pişirdiğini gören kişi kocaman bir kısmete ulaşır. Hiç çalışmasına ve sıkıntı çekmesine sebep olmadan varlık sahibi olabilir ve ücret elde etmek amaçlı yıpranmasına sebep olmadan, sahip meydana geldiği varlığından rahatça faydalanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

179