Rüya tabiri ara

Rüyada Çiftleşen Köpek Görmek

Mart 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada çiftleşen köpek görmek, enine boyuna araştırılması gereken bir konudur. En genel bağlamda bazı şeyleri kabul etmemiz gerekir ki herkesin rüya gördüğü ve çoğu kişinin gördüğü rüyayı önemsemediği bir gerçektir. Rüyada köpek çiftleşmesi Şunu bilmelisiniz ki her rüyada olmasa da çoğunun altında derin anlamlar vardır. Her türden rüyayı yorumlamak için araştırıp soruşturmak gerekir. Bunların hepsi bizlere gönderilen bir mesaj olabilir.

Rüyada köpeğin çiftleşmesini görmek bu sıra dışı rüya türlerinden biridir. Çiftleşmek, hayvanlarda olduğu gibi insanlarda da olan bir dürtüdür. Maslow’ un hiyerarşi üçgeninde en temel ihtiyaç olarak gösterilen bu dürtüyü rüyada görmek çok olağan olsa da bunu yapanların köpek olması olayın çok değişik anlamlar taşıdığına işaret eder. Rüyada ilişkiye giren köpek görmek köpekler dini açıdan hor görülen hayvanlardır. Sadakat konusunda çok sevilen hayvanlar da olsalar, kediler gibi dışkılarını gömmedikleri için “pis” olarak nitelendirilirler. Bu hayvanı rüyada görmek hayra alamet değildir. Rüyada çiftleşen köpek görmek çok yakınlarda kötü bir şeyler olacağının işaretidir. Köpeklerin çiftleşmesi hamile kalacaklarını gösterir ve köpeklerde hamilelik süresi ortalama 2 aydır. Bu durum ise kısa süre sonra kötü haberden mütevellit ilgili sorunun dallanıp budaklanarak çoğalacağını gösterir.

Büyük ırklarda 14′ e kadar yavru doğurabilen köpekleri düşünürsek bu sorunların başka daha birçok soruna daha yol açacağı öngörülebilir.

Ayrıca rüyalarda insanlar bir şeyler yapar, kararlar verir ve kontrol etmeye çalışırlar. Yemek yapmak, markete gitmek, birileriyle konuşmak gibi eylemler rüyalarda sıkça görülen ve insanların olayın içinde olduğu durumlardır. Rüyada çiftleşen köpek görmek ise tamamen insan kontrolü dışında gelişen ve müdahale edilmesi mümkün olmayan bir durumdur. Olaya müdahale edilememesine rağmen eğer bunu görüyorsak başa gelecek kötü olay tamamen bizden bağımsız gibi görünecek ama bizi etkileyecektir.

Çiftleşmek doğal bir dürtü olduğu için bunu engellemek ve ertelemeye çalışmak da yersiz olacaktır. Rüyada çiftleşen köpek görmek rüyayı görenin imkanı varsa rüyada orayı terk etmesi gerekliliğini doğurur. Maalesef bazı rüyalarda kontrol rüyayı görenin elinde değildir. Gerçek dünyada ise insanlarla alakası olmayan bir olay gerçekleştiğinde ondan zarar görmemenin tek yolu olaydan uzak durmaktır. Mümkünse görmezden gelmek belki de en doğru yol olabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4669