Rüya tabiri ara

Rüyada Çiçek Tohumu Görmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada çiçek tohumu görmek hayırlı olup iyi ve güzele yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin hayatının en güzel zamanlarının geldiği anlamına gelmektedir. Gerçek hayatında çektiği sıkıntıların biteceğine, çok beklediği, arzu ettiği, gerçekleşmesi için dua ettiği şeylerin kabul olacağına, Rüyada çiçek tohumu dikmek iş ve ev hayatında geçim sıkıntılarının biteceğine, başına gelmiş bir hastalık varsa şifa bulacağına yada gelebilecek bir büyük hastalıktan kurtulma anlamına gelmektedir.

Rüyada çiçek tohumu ektiğini görmek rüyayı gören kişi, gireceği her işte, hayatı ile atacağı her adımın sonunda başarı geleceğine, ev yaşantısı içinde de mutlu bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanmaktadır. Zengin bir yaşam geleceğine işaret edilmektedir. Rüyada çiçek tohumu görmek, bir başka anlamda ise, mevki ve makam olarak yükselme anlamına gelmektedir. Öğrenci ise, zor bir sınavdan geçmeye delalet etmektedir.

Rüyada çiçek tohumu ekmek, rüya sahibinin özel hayatında da, meslek hayatında da mutluluk ve başarıyı yakalayacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi, uzun süre çalışmalarının ve çabalarının meyvesini, kısa zamanda alacağına delalet etmektedir. Bir başka anlamda ise rüya, uzun zamandan beri beklenen bir şeyin gerçekleşmesi ve buna bağlı olarak, hayatının başarılı geçmesine ve zengin olunmaya delalet etmektedir. Gireceği işlerde, zaman geçtikçe büyümek için adımlar atacağına, bunu gerçekleştirmek için acele etmemesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada çiçek tohumu almak, rüya sahibinin yapacağı işlerin sonunda boşa adım atmayacağı, başarılı olacağına işaret etmektedir. Rüyada alınan çiçek tohumu, yapacağımız işlerde yeni insanlarla tanışmaya, çevremizin genişleyeceğine, tanışılan bu kişilerin hayırlı ve güzel ahlaklı olacağına delalet etmektedir. Bu kişilerle ortak olunmaya, büyük paralar kazanmaya ve aynı şekilde başarılı olunmaya da delalet etmektedir. Bir başka anlamı ise, yapacağı işlerde kendisine engeller çıkacağı, bu engelleri aşmak için, çevresindeki iyi olan kişilerden yardım ve destek alınmaya, bu kişilerle bıkmadan ve usanmadan mücadele edileceğine delalet edilmektedir.

Rüyada başkasının elinde çiçek tohumu görmek, elinde çiçek tohumu olan kişinin, başarılı olup iyi bir yerlere geleceği, o kişinin iyi ahlaklı dürüst bir insan olduğu, zengin bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanır. Rüyada gördüğümüz bir kişi öğrenci ise, derslerinde ve sınavlarında başarılı olacağı, hasta bir kişi ise, kısa zamanda şifa bulacağı, memur yada çalışan ise, mevki ve makam bakımından yükselmeye, muhtaç olan bir kimse ise, muhtaçlıktan kurtulup, zengin olunmaya delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1426