Rüya tabiri ara

Rüyada Çiçek Tarlası Görmek

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada çiçek tarlası görmek oldukça hayırlı bir rüya olan çiçek tarlası görmek birçok yorumcu tarafından hayırlı işlere yorumlanmaktadır. Bir yoruma göre rüyada çiçek tarlası görmek Allah’ın gönlüne hoş giden işlerin yapıldığına işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi dünya hayatı boyunca, rahat ve huzurlu bir yaşamının olacağına ve yapmış olduğu işlerden her zaman hayırlı kazançlar edeceğine delalet eder.

Bir yoruma göre dünyayı gören kişi çiçek tarlası içerisinde geziyor ise, eline bol miktarda para geçeceğine ve bu para ile hayırlı işler kuracağına işaret etmektedir. Ayrıca kurmuş olduğu bu işlerden elde edilen kazancın hayırlı işlerde kullanılacağına ve çevresindekilere maddi açıdan destek sağlayacağına işaret etmektedir. Bunun yanı sıra ailesi, akrabası ve çevresi tarafından her zaman takdir edilen bir kişiliğe sahip olacağına, herkes tarafından saygı duyulacağına delalet etmektedir.

Kişinin yüksek makam sahibi olacağını ve herkes tarafından sevilen bir iş adamı olacağına yorumlanmaktadır. Eğer rüyayı gören kişi bayan ise bulunduğum işten daha yüksek bir noktaya ulaşacağına ve işverenleri tarafından sevilen bir kişi olacağına delalet etmektedir. Rüyada görülen çiçek tarlasında ki çiçekler papatya ise rüyayı gören kişinin kısa süre içerisinde evleneceğine, evli ise yakın bir zamanda kız evladının olacağına ve bu evladın hayırlı bir kişiliğe sahip olacağına delalet etmektedir.

Ayrıca bu kız çocuğunun ileride hayırlı bir evlilik gerçekleştireceğine ve onun da hayırlı evlatlarının olacağına işaret etmektedir. Çiçek tarlasında gezdiği gören kişi işsiz ise yakın bir zamanda kendine layık bir iş bulacağına, kısa zaman içerisinde eline bol miktarda para geçeceğine, hayatının geri kalan kısmında huzurlu ve rahat bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir. Eğer çiçek tarlası içerisinde gezerken ayağına çiçek düştüğü görülmüş ise hayatı boyunca çekmiş olduğu sıkıntılardan yakın bir zamanda kurtulacağına ve ayağına çok iyi bir kısmet geleceğine işaret eder.

Rüyada çiçek tarlası görmek bazı yorumcular tarafından olumsuz bir şekilde yorumlanmıştır. Rüyayı gören kişinin çiçek tarlasına giremiyor ise hayatı boyunca hedeflediği amaçların oluşmayacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişinin aile içerisinde bir takım sorunların oluşacağına da işaret eder. Bir yoruma göre rüyada görülen çiçek tarlası kurak ve karanlık bir alanda ise bir takım maddi kayıpların meydana geleceğini delalet eder. Bu maddi kayıtlardan dolayı rüyayı gören kişinin hayatında bazı istenmeyen durumların oluşacağına ve bu durumlardan dolayı aile büyükleri ile aralarında bir takım sorunların meydana gireceğine yorumlanmaktadır.

Bir diğer yorumcu ise aile içerisinde veya akraba çevresinde bir takım ölümlerin meydana geleceğine, bu ölümlerden dolayı rüyayı gören kişinin çok üzgün ve derinden yaralanacağına işaret eder. Ayrıca yakın zaman içerisinde kötü bir haber alınacağına da işaret eder. Bir yorumcu ise rüyayı şu şekilde yorumlamıştır. Rüyada çiçek tarlasını gören ve tarlaya giremeyen kişi yakın zamanda derinden etkileneceği bir olaya şahitlik yapacağına, yapmış olduğu bu şahitliğin kendisini ölene kadar rahatsız edeceğine ve sürekli olarak vicdana azabı duyacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1156