Rüya tabiri ara

Rüyada Çiçek Sulamak

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada çiçek sulamak mutlu olunacak ve ferahlık verecek şeylerin öğrenilmesine, bolluğunun bereketinin çoğalmasına, kişinin bazı işlerinde düzen sağlayabilmesine, işi ile ilgili hedeflerine yaklaşabilmesine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada çiçek sulamak; işleri ile ilgili düşüncelerinin olumlu yönde doğru çıkacağı ve sonuçlanacağı, yaptığı işler konusunda güç kazanacağı ve istekle güzel işler gerçekleştireceği, maddi ve manevi yönden mutluluk verici şeyleri yapacağı, şeklinde de yorumlanmaktadır.Rüyayı gören kişi kendisinin çiçek suladığını görürse, düşkünleri sevindireceği, hayırlı işler yapacağı olaylarla karşılaşacağı söylenir.

Rüyada çiçek sulamak keder veren bir konu ile ilgili feraha kavuşulacağına, kişinin ayrı ayrı konularda sevinçler yaşayacağına yorulur. Kuru bir çiçek sulamak ise; geçici hissedilecek kedere ve sonunda rahatlığa kavuşulmasına yorumlanmakla beraber, rüyada çiçek sulamak genelde hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına işaret etmektedir. Rüyada farklı renklerde çiçek sulamak, birbirinden ayrı konularda çeşitli mutluluklar yaşanacağına yorulur.

Rüyada papatya çiçeği sulanıyor ise; önemli bir varlığa sahip olunacağı ve sonucunda memnuniyet yaşanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca hayal edilen güzel bir işe kavuşulacağı, sıkıntılı durumların geçeceği gibi yorumlanmaktadır. Bir de papatya çiçeğini sulamanın iyi huylu, iyi niyetli güzel bir insanla karşılaşma olacağı anlamı taşıdığı düşünülmektedir.

Rüyada sulanan çiçek gül ise; farklı şeylerin yaşanacağı, sıkıntıların uzaklaşacağı, güzel iletişim ve ilişkilerin kurulacağı şeklinde yorumlanır. Gülün rengi kırmızı ise, her yönden feraha kavuşulacağı güzel olayların gerçekleşeceği, sıkıntılı durumlardan kurtulunacağı şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Ayrıca gülü sulamanın, mal mülk artışı olacağı, sonucu beklenen bir şeyin olumlu sonuçlanacağı, ikili ilişkilerde mutluluk yaşanacağı gibi yorumlanırken iş hayatı için de başarı, kısmet şeklinde yorumlanmaktadır. gül sulamak, yakın çevredeki eş dost akraba veya evlat tarafından sevinçli durumların yaşanacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüyada gül sulamak bir misafirin gelmesine de yorumlanır.

Rüyada açelya çiçeğini sulamak; planlanmış olan yeni ve güzel işlere başlanacağına, yapılan işler neticesinde mutlu olunacağına ,bazı sıkıntılı konularda da feraha kavuşulacağına yorumlanır. Rüyada açelya sulamak, çevredeki büyüklerden ve olgun insanlardan gelen öğütlerin dinlenmesi gerektiğine, çok yakınınızda olmayan bir kişiden yardım görebileceğinize de yorumlanmaktadır. İkili ilişkinizde karşı taraftan güzel sözlerle her şeyin yoluna gireceğine ve sevinç hissedeceğinize yorumlanır.

Rüyada karanfil çiçeğinin sulandığı görülmüş ise; Kişinin yaptığı işlerin bazılarının etrafındaki insanlar tarafından övgü alacağınıza, yorumlanmaktadır. Rüyada karanfil sulamak, güzel ve iyi davranışlar ile mutluluk verici ikili ilişkiler kurulacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4734