Rüya tabiri ara

Rüyada Çiçek Koparmak

Nisan 5, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Çiçek Koparmak, hayıra vesile olmayan rüya tabiridir. Aileden birinin ölüm haberi geleceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişi huzursuz, mutsuz günler yaşayacağına işaret eder. Rüyayı gören genç kızın kısmetinin kapanacağına delalet eder. Maddi zorluk çekeceğini belirtir. İş hayatında başarısız olacağı anlamına gelir. Evli çiftin arasında geçimsizlik olacağına işaret eder. Hayalini kurduğu evin sahibi olamayacağını belirtir. Yakında kötü haber alacağı anlamına gelir.

Kötü arkadaşlık yüzünden yanlış işler yapacağı anlamına gelir. Ailesi tarafından dışlanacağını belirtir. Aileden birinin ölmesiyle çok üzüleceğini belirtir. Akrabada ölmüş kişinin mezarının ziyaret edilmesi gerektiğine işaret eder. Evli çiftin çok istediği çocuk sahibi olamayacağı anlamına gelir. Evli çiftin mahkeme kararı ile boşanacağını belirtir. Maddi zorluk yüzünde evlilik hazırlığı yapamayacağına işaret eder. Aile arası büyük kavga olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin trafik kazası geçireceği anlamına gelir. Okul hayatının başarısız biteceğini belirtir. Genç kızın hayaline kavuşamayacağına işaret eder.

Rüyada çiçek koparmak kişinin bir konu nedeniyle çok üzüleceğini belirtir. Sevdiği arkadaşıyla ağız kavgası yapacağı anlamına gelir. Beklediği iş telefonu gelmeyince çok üzüleceğini belirtir. Evlat sahibi hiç olamayacağına işaret eder. Çevresinden üzüleceği haber alacağını belirtir. Akrabadan hakaret duyacağına delalet eder. Kavga sonucu mahkemeye çıkacağına delalet eder. Kötü alışkanlık yüzünden aile tarafından dışlanacağına delalet eder.

Sevince ve huzura vesile olan rüya tabiri anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bol paraya kavuşacağı anlamına gelir. İş mevkisinde makamının yükseleceğini belirtir. Aile içinde gurur duyulan evlat olacağına işaret eder. İstediği arabanın sahibi olacağını belirtir. Evlilik hazırlığı yapacağına işaret eder. İstediği mesleğe kavuşacağını belirtir. Aile içinde hasta olan kişinin iyileşeceğine delalet eder. Hayırlı bir iş için ailesiyle uzun yola çıkacağı anlamına gelir.

Bol paranın gelmesiyle mevlüt okutacağına işaret eder. Çocuk sahibi olmak için yaptığı duanın kabul olduğuna delalet eder. Fakir kişiye yardım etmesi gerektiğini belirtir. Zekat vermesi gerektiğine işaret eder. Evlik için düğün parası biriktireceğini simgeler. Sevdiği arkadaşına hediye alacağını belirtir. Evli çiftin yıl dönümü kutlayacağına delalet eder. Aile arası küslüğün biteceği anlamına gelir. İş hayatında saygı değer kişi olacağını belirtir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4930