Rüya tabiri ara

Rüyada Çiçek Koklamak

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada çiçek koklamak,rüya sahibinin hem sosyal çevresinde, hem de iş çevresinde kendi çabaları sayesinde elde edeceği başarıları işaret eder. Bunun sonucunda kişinin ruhsal olarak doyuma ulaşacağına tabir edilir. Bu gelişmeler yüzünden kişinin elde edeceği maddi menfaatler onun yaşamını refah içinde geçireceğine yorumlanır. Rüyada çiçek koklamak, güzel bir gelişmeden elde edilecek tatmini gösterir. Güzel kokan çiçekler kişinin her türlü gelişmeden memnuniyet duymasına, olayların istediği gibi olmasına işaret eder. Bu rüyayı görmek, herkesin yaşamında istediğini elde edeceğini gösterir.

Çiçeğin kokusuna, kokusunun güzel hoş olmasına bağlı olarak farklı şekilde tabir edilebilir. Güzel kokulu bir çiçeğin koklanması, kişinin devam eden sorunlarından kurtulmasına ve aile içindeki huzura, neşeye delalet eder. Ailede bireyler arasındaki sevginin pekişmesine, aradaki bağların güçlenmesine işaret eder. Kötü kokan çiçek koklamak ise, kişinin yaşamının her alanında sorunlarla boğuşacağına, bu nedenle sıkıntılı bir sürece gireceğine tabir edilir. Ne kadar çaba gösterse de, bunlardan kurtulmaları biraz zor olacaktır. Eğer olayları akışına bırakırsa, işler daha kolay halledilecek ve kısmen düzelme olacaktır.

Rüyada çiçek koklamak, genel olarak iyi sayılsa da rüyanın içeriğine bakılması daha doğrudur. Çiçek bahçesinde çiçek koklamak rüya sahibi için daha hayırlıdır. Bunun daha geniş bir çevreye sahip olmak, sevilen bir kişi olmak, her el attığı işten menfaat ve kar elde etmek gibi tabirleri vardır. Bu rüyayı görmek kişinin kısmetini açar, sevdiğine kavuşturur ve mutlu olmasını sağlar. Duygusal olarak ta yeterince tatmin olmasına vesile olur. Vazodan çiçek koklamak ise, sonuçlanması gereken ancak çeşitli zorluklarla karşılaşılan bir işin başarılı bir şekilde gerçekleşeceğine delalet eder. Tek bir çiçeği koklamak ise, naif bir insana işaret eder. Rüya sahibinin yaşamına girecek son derece mantıklı ve uysal yapısı olan bir kişiyle yaşamını birleştirmesine tabir edilir. Bu rüya evlilik teklifi yapmak, evlenecek kişiye rastlamak gibi tabirlerle de yorumlanır.

Bazı yorumcular tarafından olumsuz şekilde de tabir edilmiştir. Bu tabirler çiçeklerin solmuş olmasına, kötü kokmasına, çürümüş olmasına göre yapılır. Solmuş sararmış çiçek koklamak pek hayırlı değildir. Gerçekleşmeyecek hayallerin peşinden koşmaya işaret eder. Çürümüş leş kokan çiçek koklamak bir türlü sonuca ulaşmamış bir olayın kişiyi rahatsız edeceğine tabir edilir. Kötü kokulu çiçek koklamak pek iyi değildir. Bu tür rüyaları görmek her zaman üzüntüye işaret eder. Mevsiminde olmayan çiçek koklamak ta pek iyi değildir. Bu gerçekleşmesi olanaksız işlerin peşinden koşmaya delalet eder. Bu yüzden kişinin giriştiği işleri gözden geçirmesi ve bunları tekrar düzenlemesi uygundur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3402