Rüya tabiri ara

Rüyada Çiçek Fidesi Görmek

Nisan 11, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada çiçek fidesi görmek yorumcular tarafından hayırlı haber ve iyi bir gelecek olarak yorumlanmaktadır. Rüyada görülen çiçek fidesi aile içerisinde olan mutluluğa ve hayra işarettir. Ayrıca rüyayı gören kişinin güzel haberler alacağına ve bu haberler ile hayatında bir takım değişikliklerin olacağına delalet eder. Bir yorumcuya göre çiçek fidesi gören kişinin ileriye yönelik kurmuş olduğu planların kısa bir süre içerisinde meydana geleceğine ve mutlu bir hayat sürdüreceğine işaret eder.

Ayrıca rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelmiş olan bir takım olumsuz olayların kısa bir süre içerisinde atlatılacağına da yorumlanır. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişi maddi sıkıntılar çekiyor ise bu durumun kısa bir süre içerisinde düzeleceğine, aile içerisinde huzursuzluklar var ise bu durumların biteceğine ve istediği gibi bir hayatının olacağına işaret eder. Bir yorumcu ise bu rüyayı aile içerisindeki bir kişinin evliliğiyle yorumlamıştır. Aile içerisinde evlilik çağına gelmiş olan bir bireyin kısa bir süre içerisinde evleneceğine ve bu evliliğin hayırlı bir evlilik olacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca bu evlilikten dünyaya gelecek olan çocukların hayırlı birer evlat olacağına, annesini ve babasını gururlandıracağına, ileride makam ve mevki sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada çiçek fidesi görmek iş hayatında yaşanacak olan başarılara da işaret etmektedir. Eğer rüyayı gören kişi iş hayatında başarılı olmak istiyorsa yakın bir süre içerisinde bu isteğinin gerçekleşeceğine, makam ve mevki sahibi olacağına, herkes tarafından takdir edilen bir yönetici olacağına ve çevresi tarafından çok sevileceğine de işaret etmektedir. Bir yoruma göre de rüyayı gören kişi dünya hayatında yapmış olduğu hayırlı işlerden dolayı önüne yeni kapılar açılacağına, Allah’ın sevdiği bir kulu olduğuna ve diğer dünyada cennetin bir köşesinde yerinin olduğuna yorumlanmaktadır.

Bazı yorumcular tarafından olumsuz bir hadise olarak değerlendirilmiştir. Rüyayı gören kişi çiçek fidesini saksıda görmüş ise yakın bir zamanda çok yakın bir arkadaşından ihanet göreceğine ve bu ihanetin rüyayı gören kişiyi çok üzeceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi iş hayatında başarılı bir iş adamı ise, çevresindekilerin bu başarıyı ve mevkiyi kıskandığına, dostundan çok düşmanın olduğuna ve yakın bir zaman içerisinde iftiraya uğrayacağına delalet eder. Eğer çiçek fidesi kara toprakta yetişmiş ise kazanmış olunan paranın helal olmadığına, kazanç elde etmek isterken başkalarının hakkının göz ardı edildiğine ve rüyayı gören kişinin günahkar bir insan olduğuna delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1204