Rüya tabiri ara

Rüyada Çiçek Açmış Ağaçlar Görmek

Mart 23, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada çiçek açmış ağaçlar görmek, Rüyada görülen çiçek açmış ağaç hayır, iyilik, güzellik, maddi fayda, dileğin gerçekleşmesi, muradına ermek, yardımlaşmak ve çeşitli menfaatler sağlamak anlamlarına gelir. Ağaç dallarını çiçekli görmek çok hayırlı, bereketli ve uğurludur. BU rüyayı gören kişi eğer sıkıntı içerisindeyse sıkıntılarının son bulacağına ve huzura kavuşacağına dair yorum getirilebilir. Tabi çiçekler mevsiminde açmış solmuş görünmüyorsa yorum bu şekildedir. Mevsimi geçmiş çiçek görmek hüzne ve kedere işarettir. Rüyada çiçek görmek hayırlı çiçeği ağaçta görmek daha hayırlıdır. Çiçeklerin renkleri de önemlidir örneğin Ağacın üzerindeki çiçeklerin beyaz olması kırmızı olmasından daha hayırlı, kırmızı olmasından ise sarı olması daha iyidir gibi yorumlar yapılabilir.

Bazı rüya tabircilerine göre ise Rüyada çiçek açmış ağaç görmek, insanı din ve dünya işlerinde ihya eden hayırlı bir insana, kişiyi doğru yola yönlendiren sağlam bir inanca işaret eder.Rüya tabiri yapan kişilerden bazıları hangi çiçek olursa olsun ağaç üzerinde görülen çiçeğin gönül rahatlığına, emele kavuşmaya yorar. Bazı kişiler içinse her çiçeğe göre ayrı yorum yapılır. Ağaç üzerinde görülen çiçek eğer nar çiçeği ise bu rüya gelin, yeni eşe, iş bilir bir hizmetçiye yorumlanır.

Eğer görülen çiçek erik, zerdali, kayısı, armut ve ayva çiçekleri ise rüya sahibinin duyacağı yumuşak, güzel ve hoş bir söze yorumlanır. Her çiçeğe göre rüya yorumu değiştiği gibi görülen ağacın heybeti, güzelliği; çiçeklerin rengi güzelliği de rüya yorumunu değiştirir. Örneğin yerden biten çiçeklerin yorumu çok çok farklıdır.

Rüyada gördüğünüz ağacın çiçeğini koparıp yediğini görmek, zamanında ve mevsiminde ise, sahibinden duyduğu bir haberi veya sözü aktarmaya o kimseden gelecek hayırlı bir habere ve iyilik, maddi menfaat ve yardım etmeye işarettir. Bu ağaçtaki çiçeklerden birini kokladığını gören kişi, ağacın sahibi olan kimse tarafından övüleceğine ve saygı göreceğine işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16594