Rüya tabiri ara

Cezbelenmek

Haziran 22, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada cezbelenmek, kişinin uzun zamandır kafasında yer edinen kuşkularından kurtularak rahat nefes almasına vesile olacak hayırlı işlerin içinde olacağına yorumlanır. Cezbelenmek, rüyası, tövbe etmeye, yardım görmeye, yaşadığınız hayata son vererek kendinize yeni ve hayırlı sayfa aralamaya tabir edilir. Rüyasında cezbelendiğini gören kimse,  başarılı bir çok işe imza atarak gelecek kaygısı gütmeden yaşamını arzu ettiği şekilde yaşar. Cezbelenmek, rüyası hakkında söylenen anlamların içinde kurtuluş ifadeleri yer alırken bazen de bu rüya yoldan sapma, ya da harama bulaşma şeklinde ifade içerir. Rüyada ifade edilen cezbelenmek, ifadesi, sevdiğiniz kimseye maddi ve manevi destekte bulunmaya, insanlara el açmaya, topluma ve çevreye güzel ve faydalı uğraşlarda bulunmaya sembol edilir. Cezbelenmek, rüyası bazen de azmak ya da kızışmak, şeklinde ele alınıp kişinin emek vererek yaptığı işlerde alın terinin karşılığına fazlasıyla ereceğine tabir edilir.

Rüyada Cezbelenmek Ne Demek?  

Rüyada cezbelenmek, cezbelenmek, alın teri dökülerek kazanılan helal kazanca, rızkın ve kısmetin çoğalmasına, yaşadığınız talihsizliklere son vermeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, kendilerine kurtuluş yolu olarak gördükleri kapılara vakıf olup gelecekleri güvende tutabilmek adına her türlü mücadeleye baş koyarlar. Rüyada görülen cezbelenmek, sembolü, bazen de yola çıkmaya, aileden ve sevdiklerinizden ayrı kalmaya, zahmetli geçecek hayata ifade eder.

Rüyada Azmak

Rüyada azmak, azmak rüyası yaşanılan kötü hayat ve aksiliklere son vermek adına verilen uğraşa, kişinin ailesini tek çatı altında tutabilmek adına her türlü zahmete göğüs gelmesine yorumlanır. Rüyasında azdığını gören kimse, gerek iş hayatında gerekse sosyal yaşamında olumsuz etkenlere sebebiyet verecek davranışlarda bulunarak hem kendisini hem de ailesini zor duruma sürükler.

Rüyada Sapık Görmek

Rüyada sapık görmek, huzurun ve motivasyonunuzun kaçmasına, kendinizi huzursuz hissetmeye, bulunduğunuz ortamdan zevk almadan yola devam etmeye yorumlanır. Rüyada sapık görmek, bazen de size bir çok konuda zarar vermeye çalışan elde ettiğiniz kazançlara göz koyan, sinsi düşmanlarınıza, bu düşmanlardan zarar görmeye işaret eder.

Rüyada Cezbelenme Olmak  

Rüyada cezbelenme olmak, gafil avlanmaya, beklenmeyen tehlikelerin ortasında kalmaya, bir çok anlamda düşmanlarınıza karşı yenik düşmeye yorumlanır. Rüyada cezbelenme olmak, farkında olmadan kötülük yapmaya, size inanan kimseleri hayal kırıklığına sokarak sevdiğiniz kimselerden ayrılma noktasına gelmeye yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1416