Rüya tabiri ara

Rüyada Cezaevine Girmek

Şubat 6, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada cezaevine girmek kişinin mevcut yaşamında kendisini boğulmuş ve kapana kısılmış hissettiğini, kendisini baskı altına alan ve onu boğan çok fazla sınırlama olduğunu ifade ediyor. Ayrıca, işinize veya ne yaptığınıza odaklanmıyorsanız, büyük bir hata yapma riskini de taşıdığınız anlamına da gelebilir.Cezaevine girdiğini görmek bu rüyayı gören kişiler toplumdaki entegrasyon eksikliği veya farkı konusunda çok yoğun bir farkındalığa sahip kişilerde daha yaygındır ve gören kişi ne düşündüğünü söyleyemediği veya rahat hissetmediği bir hayatı yaşadığı için arifesinde kendini özgür hissetmez.Hayata karşı tutumumuzu düşünmek ve gerçekte ne istediğimizi ayırt etmek için iyi bir zaman. Belki arzularımıza, umutlarımıza ya da beklentilerimize engeller koyuyoruz.

Rüyada cezaevine girip çıktığını görmek gören kişinin yaşamında meydana gelen kafa karıştırıcı durumları çözmesine yardımcı olacak birisiyle tanışacağı anlamına gelir ve kişiye sunacak çok fazla yeni sosyal fırsat olacağı anlamına gelir.

Rüyada cezaevine düşmek geçmişte size kötü bir şey yapmış olan birisine veya bir arkadaşa karşı uzun süredir kinli olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda kendi ruhunuzun pişmanlık şeklide olabilir, o kişiye kötü davranmış olabilir ve bu hafızayı bilinçaltınızın derinliklerine kilitlemiş olabilirsiniz.

Rüyada cezaevine girip kaçmak kötü olduğunu bildiğiniz bir şeyi planlıyor olabilirsiniz, ancak planlarınızla devam etmenizden sonra sonuçlara katlanmak zorunda kalabilirsiniz ve kısıtlayıcı bir durumdan veya ilişkiden kaçmak için güçlü bir arzunuz olduğunu gösterir.

Rüyada cezaevine girip ağlamak fesat düşüncelere, kem göze ve kötü niyetli kişilere tabir edilir ve şu anda yaşadığı şey karşısında iktidarsızlık anlamına gelir; veya ayrıca, zayıflık nedeniyle karar vermeme.

Rüyada adam öldürüp cezaevine girmek bu rüya genellikle hayatınızla ilgili tatminsiz bir zaman geçirdikten sonra gerçekleşir ve sonunda kendinizi sosyal baskıdan kurtarmalısınız ve başkalarının eleştirilerini dikkate almadan hayallerinizi sürdürmeye devam etmelisiniz.

Rüyada suçsuz yere cezaevine girmek ilişkide, evlilikte ve hatta ayrılmada olası bir değişiklik olacağı anlamına gelir. Güvensizlik ve korku bu rüyaya yansıyor ve kişinin nasıl çıkacağını bilmediği karmaşık bir durumdan geçtiği anlamına gelir.Bu durumda yapmamız gereken onlarla konuşmak ve yardım teklif etmek.

Rüyada askeri cezaevine girmek çözemediğimiz konusundaki korkularımızın bir simgesi olabilir, belki de kaçınılmakta olduğumuz sorunları düşünmenin ve bunları çözmek için en uygun çözümü bulmanın zamanı gelmiştir.

Rüyada cezaevine girmek ne anlama gelir ? farklı çatışmalarla karşılaştığımızda belirleyici insanlar olduğumuzu gösterir ve görevlerinizi sorumlulukla üstlendiğinizi ve hata yapmaktan korktuğunuzu, çünkü kendinize büyük bir güven duyduğunuza işaret ediyor.

Rüyada birini ceza evinde ziyaret etmek içinden çıkamadığınız bir durum için akıl alacağınız bir kişiyi ziyaret edeceğinize yorumlanır. Rüyada ceza evinde arkadaşını ziyaret etmek ailenizi ilgilendiren bir konu hususunda dostlarınızdan akıl alacağınıza delalet eder.

Rüyada ceza evi kapısı görmek uyarı diye tabir ettiğimiz rüyalardan dır.Bu rüyanın yorumunda rüya sahibinin vicdani rahatsızlık duyacağı bir takım olaylara vakıf olacağı ve bu olaylardan kaçınması gerektiğine yorumlanmıştır.

Rüyada mahkeme görmek yaşadığınız bu hayat boyunca adaletli ve adil olmaya çalıştığınız ve en ufak bir haksızlıkta vicdanen rahatsızlık duyduğunuza ve maneviyatınız da Allah’a sığınarak ve Allah korkusunu üzerinizde taşıyarak yaşadığınıza yorumlanmıştır.

Rüyada ceza evinden çıkmak yaşadığınız maddi ve manevi sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtulacağınızı ve artık bu rüyadan sonra selametli ve rahat bir şekilde yaşayacağınıza yorumlanır.Rüyada ceza evinden çıkmak İslami yorumlarda ise çekilen çilelerin son bulacağının müjdesi olarak rüya alimleri tarafından haber verilmiştir.

Rüyada ceza evi görmek yaşayacağınız bir takım zorlukların olacağı ve yanlış zamanda yanlış insanlar ile diyaloğa girerek hatalar yapacağınıza yorumlanmıştır.Tanışacağınız bu kişiler için bir takım yardımlarda bulunacaksınız ve bu yardımlarınız ile sadece kendinizi maddi ve manevi yıpratarak zarar vereceğinize de delalet eder.Rüyada ceza evi görmek içinden çıkamayacağınız hatalara ve gerçek dostlarınıza zarar vereceğinize de tabir edilmiştir.

Rüyada hapishaneye düştüğünü görmek rüyasında hapishaneye belirli bir suçtan dolayı düştüğünü görmek, şuanda çalıştığı işinden kovulacağı yahut devlet dairesinde memur ise o memuriyetinden atılacağı ile tabir edilir. Eğer hapisten çıktığı gören biri için hayatında yeni başlangıçların olabileceğini, mutluluk kapısını çalması an meselesi olduğuna işarettir. Rüyasında hapishaneye düşüp ve odasına pencereden giren bir ışık görse, yahut hapishanede yatarken hapishane duvarlarının olmayıp baktığı yerin gökyüzü ile yıldızlarla dolu olduğunu görenin, hapishaneden kurtulacağına yahut almış olduğu cezasının hafifleyeceğine delalet eder. Bazı rüya tabirciler ine göre rüyada hapis yatmak, Allah katında kabul olmuş bir duası ile ilişkilendirilmektedir.

Rüyada hapishanede yatmak iyi bir geleceğe, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, bol kazanca, iyi günlere, zengin yabancıya, huzur bulmaya, paranın hayırlı olacağına, planların hayata geçeceğine, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, getirili iş içinde bulunacağına, manevi yükü olan tanımadığı bir kişiden kendini kurtarmaya delalettir.

Rüyada hapishaneden kaçmak mutluluğa, yüksek mevkiye ulaşacağına, imrenilen bir başarıya, yakında alınacak mutlu edici haber almaya, sosyal yaşamda muvaffakıyete, alın teriyle elde edilen paraya, yüksek talihe, hayırlı uğraşlara gireceğine, duygusal yükü bulunan dosttan uzaklaşmaya, maddiyata gelecek artışa, emniyetli yaşamaya delalettir. Rüyada hapishaneden kaçmak bir diğer yoruma göre de merhametsiz bir yöneticiye, maddi zorluğa, mutsuz edici bir olayla karşılaşılacağına, çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına, kıymet kaybetmeye delalet eder.

Rüyada hapishane görmek rüyada görülen hapishane dini hapishane olursa rüya sahibinin borçla mahkum edilmesine, eğer siyasi olursa, kötülük veya nifak sebebiyle meydana gelecek üzüntü, keder ve şiddete, meçhul hapishane dünyaya delalet eder.

Hapishane görmek şiddetli ve meşakkatli hanıma, şiddet ve meşakkate sebep olan şeylere sükut etmeye ve manasız söz söylemekten dilini menetmeye, düşman tarafından meydana gelecek hileye delalet eder. Bir kimsenin rüyasında herhangi bir suçtan dolayı hapishaneye girdiğini görmesi; o kimsenin ömrünün uzunluğuna ve dostları ile bir araya geleceğine, bir kimsenin rüyasında bilinmeyen bir sebepten dolayı hapishaneyi tercih ettiğini görmesi; o kimsenin kendisini günah işlemekten koruyacağına delalet eder.

Rüya sahibinin rüyada hapisten kurtulduğunu görmesi hapisten ve zindandan kurtulduğunu görmek iyidir. Din ve dünyasında mekruh ve istenmeyen hallerden kurtularak hayra erişir.Rüyada mahkemeye çıktığını gören kişi yaradana olan saygısı ve sevgisi, ahiret gününe olan inancı nedeni ile her zaman vicdanının sesini dinlemeyi tercih eden kimse olarak yorumlanır. Rüya sahibi kimseye iftira atmaz, haram mala el uzatmaz, aklından kötülük geçirmez yani kısacası adaletli ve merhametli olmaya çalışır.

Rüya sahibinin rüyasında herhangi birisinin cezaevine girdiğini görmesi iyi değildir. Kişinin yapacağı bir ortaklık yüzünden büyük zarara uğrayacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3822