Rüya tabiri ara

Rüyada cezaevi görmek

Ağustos 16, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada cezaevi görmek

Rüyada cezaevi görmek, rüyanızın ayrıntılarına, rüyanızı nasıl gördüğünüze bağlı olarak değişse de, bazen iyi anlamlara da yorumlansa genel olarak kötü tabir edilir. Gerçek hayatta nasıl cezaevi serbestliğimizi, özgürlüğümüzü kısıtlıyor ise, rüyada da öncelikle rüya sahibinin Rahat yada Serbest Olmadığına, canını sıkan olayların, problemlerin varlığına yorumlanır. Rüya sahibi henüz böyle problemler ile karşılaşmamış ise uyarıcı bir rüyadır, ileride oluşabilecek problemlere karşı rüya sahibinin dikkatli olması gerekir. Eğer dikkatli olmazsa ve fevri davranırsa zorluk ve zahmet çekecek, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi rahat yada serbest olamayacak demektir.

Rüyada cezaevi görmek, rüya sahibi çalışıyor yada ticaret ile uğraşıyor ise, girişeceği işlerde başarısız olabileceğine, bu nedenle de ekonomik kayıplara uğrayabileceğine yorumlanır. Rüyada cezaevi hastalık olarak da değerlendirilir. Rüya sahibi yaşadığı sorunlardan dolayı çok yıpranacak bu da beden ve/veya ruh sağlığını etkileyecek, rahatsızlanacak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada cezaevi görmek ciddi ve büyük sıkıntı, sorun, edişe ve hastalık anlamına gelmektedir.

Rüyada cezaevi gören kişinin çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, var olan sorunlarının daha da büyüyeceğine ve çok derin ve kalıcı zararlar vereceğine yorulur.

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada cezaevi görmek, bu büyük olasılıkla serbest olmadığınız anlamına gelir. Davranışlarınız bir dereceye kadar zorlayıcı, yani bilinçli denetim altındadır. Böyleyse, bilinçaltından gelen bastırılmış duygu ya da içgüdüyü gözlenebilir davranışınızla bütünleştirmeniz gerekir.

Soozi Holberche’ye göre; Rüyada cezaevi görmek, “Kısıtlılık, geriye çekilme” olarak yorumlanır.

Rüyada Cezaevine Girmek

Yukarıda ki genel yorum geçerlidir. Gerçek hayatta nasıl cezaevi serbestliğimizi, özgürlüğümüzü kısıtlıyor ise, rüyada da öncelikle rüya sahibinin Rahat yada Serbest Olmadığına, canını sıkan olayların, problemlerin varlığına yorumlanır. Rüya sahibi henüz böyle problemler ile karşılaşmamış ise uyarıcı bir rüyadır, ileride oluşabilecek problemlere karşı rüya sahibinin dikkatli olması gerekir. Eğer dikkatli olmazsa ve fevri davranırsa zorluk ve zahmet çekecek, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi rahat yada serbest olamayacak demektir.

Bazı durumlarda cezaevi, Rüyada cezaevine girdiğini gören kişi ticaret ile uğraşıyor ise, iş hayatında rahat davrandığı ve hiçbir şeyi kontrol etmediği için bir hata yüzünden zarara uğrayacağına, sıkıntılardan kurtulmak için borç bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine ve çok zor zamanlar geçirileceğine işaret eder. Rüyada cezaevi hastalık olarak da değerlendirilir. Rüya sahibi yaşadığı sorunlardan dolayı çok yıpranacak bu da beden ve/veya ruh sağlığını etkileyecek, rahatsızlanacak şeklinde de yorumlanır. Genel anlamda çaresiz kalmaya tabir edilir. Rüya sahibi olayın vahim ve trajik olmasından daha fazla elinin kolunun bağlı olmasına ve hiçbir şey yapamıyor olmasına üzülecektir. Aciz bir durumda kalmaya yorulur.

Rüyada Birinin Cezaevine Girdiğini Görmek

Rüyada cezaevine giren kişi önemlidir. Örneğin rüyada ceza evine giren kişi, rüya sahibinin gerçek hayatta ki iş ortaklarından birisi ise, rüya sahibinin iş hayatında yada ticarette yaşayacağı sıkıntılara, şansızlıklara yorumlanır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere, rüyada ceza evine giren kişinin kim olduğu önemlidir. Bu rüya direk rüya sahibi ile ilgili olmayan ama sonuçları itibariyle rüya sahibini etkileyen durumları anlatır. Rüyada kimin cezaevine girdiği ve giren kişinin rüya sahibine yakınlık derecesi önemlidir.

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada başka biri cezaevindeyse, büyük olasılıkla, (çocuklukta?) bir travmatik deneyimin sonucu olarak bilinçaltına kapatılmış ve serbest kalmayı, bilinçli yaşamda uygun bir işlev görmeyi isteyen bir parçanızı temsil eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3187

Rüya Sitesi Linkleri