Rüya tabiri ara

Rüyada Çeşme Yapmak

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada çeşme yapmak kişinin inançlarından ve doğrularından asla taviz vermeyeceğine, kötü insanları hayatına sokmayacağına yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya kişinin yapacağı bir hata sonucunda elindeki malının oluk oluk akacağına da işarettir. Kişi istemeyerek de olsa iş hayatında hatalar yapacak ve bunu hataları telafi edemediği için parasal kayıplara uğrayacaktır. Rüyada çeşme yapmak rüya sahibi görülen bu rüya karşısında önlemlerini almalı ve iş hayatında temkinli davranmalıdır. Kişi önlemini almazsa büyük kayıplara uğrayacak ve sorunların ardı arkası kesilmeyecektir.

Rüyada çeşme yaptırmak, rüya sahibinin içini manevi huzura kavuşturacak işler yapacağına işarettir. Kişinin bu sayede içi ferahlık ve rahatlıkla dolacak, vicdanı ve kafası da son derece huzurlu olacaktır. Rüya sahibinin bunca zaman yaptığı iyilikler karşısında ona minnet duyanların ellerini açıp dua edeceğine yorumlanır.

Rüyada çeşmede el yıkamak, rüya sahibinin asla harama el uzatmayacağını ve zinhar zinaya karışmayacağına işarettir. Rüya sahibi görmüş olduğu bu rüya sayesinde geçirdiği bütün hastalıklardan kurtulacak ve görmemişe dönecektir. Bu rüyayı gören kişi öyle mübarek bir kişidir yaptığı iyilikler ve aldığı dualar sayesinde Allah katında güzel mevkilere ulaşacaktır.

Rüyada çeşmeden su içmek, bu kişinin hak yolunda ve din kapısında mübarek sayılacak ve güzel işler başaracaktır. Bu kişi kullara yardım ederek Allah katında ödüllendirilecek ve asla darlık yüzü görmeyecektir. Hastaysa tez vakitte dermanını bulup sağlığına kavuşacaktır. İşsiz ise iş kapıları sonuna kadar açılacak rızk torbası dolup taşacaktır. Bekar ise kendi gibi mümin ve iyi bir kulla evlenip, hayırlı evlatlar yetiştirecektir. Bu rüyayı gören her kimse uyanır uyanmaz Allah’a dua etsin mübarekler katına erdiği için.

Rüyada çeşme akması, bu rüya gören kişi için iki şekilde yorumlanır. Eğer akan su tatlı ise kişinin ağız tadının ve huzurunun yerinde olacağına işarettir. Akan su acı ise kişinin sıkıntı çekip, derde düşeceğine işaret eder.

Rüyada çeşme kapatmak, kişinin malını israf etmeyeceğine ve tutumlu olacağına işarettir. Kişinin Allah’a olan inancından ötürü israfın haram olduğunu bildiği için malını ziyan etmeden doğru harcayacağına işarettir.

Rüyada çeşmeden su taşımak, rüya sahibinin emeği ve alın teriyle kazanacağı paraya işarettir. Kişi işinde bir şeyleri başararak bir yerlere gelecek ve emeğinin karşılığını kazanacaktır. Kişinin haram yemeyerek ve kul hakkına girmeden işinde mükafatını alacak, yüksek mertebelere erecektir.

Rüyada çeşmeden su içmek, bu kişinin hak yolunda ve din kapısında güzel işler yapması sayesinde gerçek bir mümin olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi herkese yardım eden kişi olduğu için Allah’ın da kendisine yardım ettiğine ve kendisini hiç darda bırakmadığına tabir edilir. Rüyasında bir çeşmeden avuçlarıyla su içtiğini görmek, dünyada ve ahrette hayır, sevap ve bereketle müjdelenmektedir.

Rüyada çeşme yaptırmak, rüya sahibine manevi huzur verecek bir iş yapacağı ve bu sayede içinin ferahlık ve rahatlıkla dolacağı, vicdanı da kafası da son derece huzurlu olacak anlamına gelir.Rüyada çeşmede el yıkamak, rüya sahibi elini harama ve zinaya sürmez, hayatı boyunca yakalanacağı tüm olası hastalıklardan da bu rüya sayesinde kurtulmuş olur anlamı taşır.Rüyada çeşmeden bulanık su aktığını görmek, kedere ve sıkıntılara işarettir.

Rüyada çeşmeden su doldurmak, maddi olarak rahata ermeye, bol kazanca, devlet kapısında önemli bir işe, başarıya, işlerinizin rayına gireceğine, eğlencenize para ayırabileceğinize yorumlanır.Rüyada çeşmeden temiz ve berrak su doldurmak, huzurlu bir hayata, rahatlığa, şan şöhrete, hastaysanız şifa bulmaya işaret eder. Rüyada çeşmeden kirli su doldurmak, sağlığınızın bozulacağına, aile içinde sıkıntılara, maddi sıkıntılara işaret eder.

Rüyasında çeşme gören kişinin yapacağı bir hata nedeni ile ya da atacağı yanlış bir adım sebebi ile tüm kazancı da malı da oluk oluk akıp gidebilir. Bu nedenle rüya sahibinin böyle bir rüya görmesi durumunda temkinli davranmasında fayda olacaktır. Bu rüya aynı zamanda, rüya sahibinin güzel olaylar yaşaması şeklinde ifade edilir. Bazı yorumculara göre ise rüyada çeşme görmek, rüya sahibinin yaptığı hatalardan dolayı mal kaybedebileceğine de işaret eder. Bu nedenle dikkatli davranmalısınız. Çeşmenin tasını arayıp bulamadığını görmek, bilmek istediği bir ilim arkasından koştuğuna, tası bulması ise o bilgiye sahip olacağına işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5013