Rüya tabiri ara

Rüyada Cennete Gittiğini Görmek

Temmuz 8, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada cennete gittiğini görmek gören kişinin, hayatındaki bütün sıkıntılarından, dertlerinden, sorunlarından ve borçlardan kurtulacağına yorumlanır. Kişi eğer hasta ise şifa bulur. Psikolojik anlamda problemler varsa bunlardan arınır. Rüyada cennete gitmek muazzam bir ferahlama yaşanacağı, esenlik ve afiyette olunacağı manası taşır. Aynı zamanda, tüm dileklerin gerçekleşeceği, iş hayatında başarılı olunacağı, özel hayatta mutluluğun yakalanacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada cennete gideceğini görmek hak eden ve nerede ise sadece onun için hayatını ibadet ederek ahireti için çalışan biri olduğunu göstermektedir. Herkese ve her şeye rağmen gerekir ise düşmanına bile oldukça iyi davranıyor olan rüya sahibi bu hayatı boyunca yapmış olduğu iyilik ve ibadetlerin mükafatını da öbür tarafa da kalmadan bu dünyada alacak olduğunu da işaret etmektedir.

Rüyada cennete gideceğinin söylenmesi iyi niyetiniz ile bu dünya üzerine maddi ve manevi anlamda her an kazanacak olan birisi olmanız ile birlikte etrafınızda sizlere oldukça sevgi ve saygı ile yaklaşıyor olan birçok kişi olduğunu da işaret etmektedir.

Rüyada cennetle müjdelenmek zikir meclisine katılmaya hacca gidip Allahın rızasına kavuşmaya, Allah için yapılacak olan cihada, dindar bir kimse için salih amellere, gerçek ilme işaret etmektedir.Rüyada cennetle müjdelenmek gören kimse, ana ve babasına karşı asi olduğuna ve ondan razı olmadıklarına delalet etmektedir bu konu hakkında temkinli olması gerekmektedir.

Rüyada cennetlik olduğunun söylenmesi rüya insaf sahibi ve zulüm etmeyen kimselere mahsustur. Cenneti açıkça gören kimse, arzu ettiği ve istediği şeye kavuşur ve ondan üzüntü ve keder gider.

Rüyada cennete girdiğini görmek sevinç ve sürura ermeye, hayır ve berekete kavuşmaya, Allah tarafından gelecek olan nimet ve güzel rızka nail olmaya delalet eder. Rüyada cennetin içine girdiğini görmek, her iki alemde de yani dünya hayatında da ahret yaşantısında da emniyet ve sevince işarettir. Bir kimsenin rüyada cennetin hazinedarın görmesi, sevince ve nimete, yaşadığı müddetçe temiz, iffetli, helalinden bir hayata ve belalardan uzak olmaya, Allah’ın korumasına delalet eder.

Rüyada cennete istediği kapıdan girdiğini görmek gören kimsenin anne ve babasının kendisinden razı ve hoşnut olduklarına delalet eder. Cennete girdiğini gören kimse her iki dünyada emniyet ve sevince erişmektedir. Onu cennete sokan kimsenin elinde tövbe ederek günahlardan temizlenmek nasip olur.

Rüyasında cennet meyvelerinden yediğini gören kimse, yediği meyve kadar ilimle rızıklandırılır. Rüyasında cennete girdiğini ve cennetin su, şarap ve sütünden içtiğini gören kimse hikmete, ilme ve zenginliğe kavuşur.

Cennetin gölgesinde yaslandığını görenin rüyası, hanımının iffetli, namuslu ve halinin hoş olduğuna delalet eder. Rüyasında cennete ne zaman girdiğini bilmeyen kimse dünyada bulunduğu süre zarfı içerisinde izzet ve nimete kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada cennete girdiğini görmek, sevince ve feraha ermeye, hayır ve berekete kavuşmaya, Allah tarafından gelecek olan nimet ve güzel rızka nail olmaya delalet eder. Rüyada cennetin içine girdiğini görmek, her iki alemde de yani dünya hayatında da ahret yaşantısında da emniyet ve sevince işarettir.

Rüyasında cenneti açıkça gören kimsenin dünyada her şeye her muradına erişeceğini tüm sıkıntılarının giderileceğinin habercisidir. Üç türlü rüya vardır Rahmani, bilinçaltı ve şeytani olmak üzere üçe ayrılır. Cennet rüyası da rahmani ve bilinçaltı rüyalarına girer.

Rüyada cennet gören kişi , ailesinden ve dostlarından yana sıkıntı yaşamaz , onların desteğini her zaman yanında hisseder. Cennet görmek , sadık ve iyi huylu bir eştir.Rüyada cennetin kapısını görmek , hayallerinize çok yaklaştığınıza delalet eder. Cennetin kapısını açık görmek özendiğiniz , hayalini kurduğunuz yaşantıya erişmeye , cennetin kapısını kapalı görmek , hevesinizi alıp farklı hedeflere yöneleceğinize delalettir.

Rüyada cennete girmek , her şeyin hayal ettiğiniz şekilde gerçekleşeceğine ve beklentileriniz doğrultusunda sonuçlar alacağınıza delalettir. Cennete uçmak , olmayacağını düşünüp üzüldüğünüz bir işin farklı bir yolla gerçekleşeceğine ve mutlu olacağınıza delalettir.Rüyada cennete gideceğini , cennete gitmek için hazırlık yaptığını görmek , bekarlar için mutlu bir evliliğe yada yakınınız olan iki kişinin bir araya gelmesine delalettir.

Rüyada cennete çağırılan , davet edilen kişi , güzel bir olayı duyurmak için görevlendirilir. Cennete çağırılan kişi , kendisinin olmadığı ortamlarda dahi adından övgü ile söz edildiğinden emin olur. Cennete çağırılmak kimi tabirlerde , yaptığınız duanın kabul gördüğüne delalettir.

Rüyada cennette gezmek , cennette olduğunu görmek , iyi ve kötü kişileri ayıracak tecrübeler yaşayarak daha emin adımlar atmaya başlayacağınıza , ilişkide baskın taraf olarak hayatınızı istediğiniz şekilde şekillendireceğinize , borçlu için borçtan kurtulmaya , hasta için ağrı ve sızılarından kurtulmakta delalettir.

Rüyada cennette namaz kıldığını görmek , adağın gerçekleşmesine , sizin gibi olmak isteyen bir kimsenin yaptığınız bir işe girişmesine ancak başarısız olup sizin büyüklüğünüzü kabul edeceğine delalettir.Rüyada cennette akan sular , para ve mala delalet eder. Cennette gördüğünüz sular ne kadar berrak ve temiz ise kazancınız da o derecede bol olacaktır. Cennette su içen kişi helal yoldan elde edilmiş düzenli bir gelire kavuşur.

Rüyada cennete meyve yediğini görmek , çalışmaya ihtiyaç duymadan evini geçindirmeye , dostlarınızdan birinin edindiği bir kazanç yada mutluluğu sizinle paylaşacağına delalettir. Cennette yemek yemek , nimetlerden tatmak kimi tabirlerde dünyevi zevkleri doyasıya tatmaya , ayrıcalıklı olan her şeye sahip olacağınıza delalettir.Rüyada cennetten kovulmak , şansınızın tükendiğini düşündüğünüz bir konuda son bir çıkar yol yada şans bulacağınıza delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

388

Rüya Sitesi Linkleri