Rüya tabiri ara

Rüyada Cennet Hurması Görmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada cennet hurması görmek, genellikle birine bir iyilik yaptığınıza yorumlanır. Rüyada cennet hurması topladığınızı görmeniz yakın zamanda bir kazanç elde edeceğinize ve bu kazancın manevi yönününde sizde önemli olacağına rivayet eder. Rüyada olgun bir cennet hurmasını yediğinizi görmek ise, ailenizle huzurlu ve bolluk bereket içinde olacağınıza yorumlanır.

Rüyada cennet hurması ikram etmek cennet hurması evliliğe yorumlanır. Sizin ya da rüyada cennet hurması paylaştığınız kişinin hayırlı bir evlilik yapmış olduğuna ya da olacağına, hayat arkadaşının çok iyi niyetli ve yufka yürekli olduğuna rivayet etmektedir. Rüya yorumcuları cennet hurmasını bolluk, bereket, huzur ve kariyere yorumlar. Cennet hurması kurusu görmek cennet hurmasını yumuşak olması için bir yere koyduğunu görmek, kişinin eğitim hayatının biraz emek istediğine ve kariyer yapacağına rivayet eder.

Rüyasında cennet hurması yemek gören kişinin yeni iş teklifleri alacağına ve kariyerinin doruklarına çıkacağına, alanında uzmanlaşacağını işaret etmektedir. Rüyasında cennet hurması ağacı görmek ise, kişinin biri tarafından sürekli korunduğuna ve birinin ona sürekli kol kanat gerdiğine, ona destek olduğuna ve dua ettiğine, cennet hurması toplamak rüya sahibi için Allah’tan iyi şeyler dilediğine rivayet etmektedir. Bazı yorumlara göre, dalında bir cennet hurmasını koparmak bir hediyeye rivayet etmektedir. Değerli bir hediye alacağınıza ve bu hediyeyi çok beğeneceğinize rivayet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

33