Rüya tabiri ara

Cover Image

Cennet

Ocak 19, 2018 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada cennet görmek, kişinin etrafının iyiliklerle ve güzelliklerle dolu olup çevresi tarafından sevilip sayılacağına, hanesini her türlü güzelliğe sürükleyerek ömrünü vakıf kılacağına yorumlanır. Rüyasında cennet gören kimse, güzel dileklerine erme şansına sahip olup hayatını helal yollarla kazanma şansına sahip olur. Rüyada cennet görmek, aynı zaman da uzaktan gelecek olan misafire, hayırlı ve güzel haberler almaya, mutlu olacağınız bir çok tekliflerle karşı karşıya kalacağınıza ifade edilir. Bu rüya aynı zaman da kişinin gerçek hayatta yaşantısının son derece güzel olup hayatını lüks ve konfor içinde sürüp geçireceğine ifade edilir.

Rüyada Cennet Görmek Diyanet?

Rüyada cennet görmek, iyilik görmeye, mutlu olmaya, zorluklardan sıyrılmaya, helal olan nasipler elde ederek kazanç kapısını geniş kılmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler dilek kapılarını her daim açık kılıp kendileri için sunulan hayatı hayırlı şekilde yaşama şansına erer. Rüyada cennet görmek, bazende mevki ve makam görmeye, itibar kazanmaya, saygınlık kazanılan işlerde mükafatlanmaya tabir edilir.

Rüyada Cennet Kuşu Görmek  

Rüyada cennet kuşu görmek, kişinin mutlu olacağı bir çok hayırlı haberlerle karşı karşıya kalarak şans kapısının her daim açık kılınacağına yorumlanır. Rüyada cennet kuşu görmek, bazende uzun yolculuğa çıkmaya, haneden ayrı kalmaya, nasibin ve kazancın peşinde ömrü vakıf kılmaya işaret edilir.

Rüyada Cennet Şelalesi Görmek  

Rüyada cennet şelalesi görmek, bolluk ve bereket uzun sağlıklı ömre, mutlu birlikteliğe, ailenizle birlikte yaşayacağınız güzel hayata tabir edilir. Rüyada cennet şelalesi görmek, aynı zaman da yüksek erkanlara ulaşmaya, mevki ve makamlara ermeye, kudretli kimselerden yardım görerek güzel kıldığınız ömrünüzü uzun sağlıklı kılmaya tabir edilir.

Rüyada Cennet Meyveleri Yemek  

Rüyada cennet meyveleri yemek, bu rüyayı gören kimse maddi olarak hayatının hiç bir köşesinde zorluk çekmeden hayatını esenlik içinde yaşar. Rüyasında cennet meyveleri yediğini gören kimse, dileklerin en güzeline vasıl olup kısa zaman da arzuladığı hayatına erme şansını yakalar. Cennet meyveleri rüyası bazen de uzaktan gelecek misafire, alınacak müjdeli habere, sürpriz gelişmelere tabir edilir.

Rüyada Cennet Işığı Görmek  

Rüyada cennet ışığı görmek, karanlık günlerin son bulup aydınlığa ereceğinize, maddi zorluklardan ve sıkıntılardan kurtularak yüzünüzün güleceğine yorumlanır. Rüyada cennet ışığı görmek, aynı zaman da huzur bulmaya, aydınlık güzel günlere sahip olmaya, hayatınızı sağlık ve huzur içinde geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Cennet Hurması Görmek  

Rüyada cennet hurması görmek, bu rüya kişinin karşılık beklemeksizin ihtiyacı olan kimselere karşı bir çok maddi yardımda bulunarak nasibini bu şekilde hayırlı kılmasına, eli açıklığı ile bir çok kişinin gözünde değer kazanmasına yorumlanır. Rüyada cennet hurması görmek, bazen de yolculuğa çıkmaya, inançları güçlü hale getirmeye, ömrü iyilikten ve güzellikten yana harcamaya ifade edilir.

Rüyada Cennet Kapısı Görmek  

Rüyada cennet kapısı görmek, bu rüya kişinin Allah katında dilediği bir çok dileğinin hayırlı şekilde kabul görülerek muradına ereceğine yorumlanır. Rüyada görülen cennet kapısı sembolü aynı zaman da huzura ve sükunete ermeye, doğru yolu bulmaya, güzel hayat içinde yaşamaya, ömrü hayırlı kılmaya tabir edilir. Rüyada cennet kapısı görmek, bazen de iyilik görmeye, mevki ve makama yükselmeye, başarılı olmaya ifade edilir.

Rüyada Cennet Bahçesi Görmek  

Rüyada cennet bahçesi görmek, bu rüya kişinin hanesinde bolluk ve bereketin her daim açık olup rızkın hiç kesilmeyeceğine, hayırlı kazançları ile kısa zaman da zenginleşerek elinin bollaşacağı na yorumlanır. Rüyada cennet bahçesi görmek, aynı zaman da eli açık kimselere, ticari başarılara, şan ve şöhrete ermeye, itibar kazanmaya ifade edilir.

Rüyada Cennete Girmek  

Rüyada cennete girmek, bu rüya kişinin uzun sağlıklı ömre sahip olup hane için de ağız tadının hiç bozulmayacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyecek hayatının kolaylaşacağına yorumlanır. Rüyasında cennete girdiğini gören kimse, göz yaşından, çileden ve dertlerden uzak olup hayatını mutlu şekilde huzurlu olarak geçirir.

Rüyada Cennetten Kovulmak  

Rüyada cennetten kovulmak, kişinin kurulu düzeninin alt üst olmasına, hayal kırıklığı yaşayacağı olumsuz bir çok durumla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Rüyasında cennetten kovulduğunu gören kimse, şeytana ve onun elçilerine kulluk ederek inancını ve ibadetini her şeyden uzak kılar.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada cennet görmek,  sevinç ve huzura ermeye, hayırlı ve bereketli nasipler elde etmeye, rızkın açık kılarak bolluk içinde yaşamaya yorumlanır. Cennet rüyası Salih amellere, hacca, cihada, yapılan ibadetlere ifade edilir.

İslami Yorumu, rüyada cennet görmek, Allah’ın hayrına ve zikrine nail olmaya, selamete kavuşarak murada ermeye, dua kapılarının en güzeline vasıl olmaya yorumlanır.

İmam Nablusi Yorumu, rüyada cennet görmek, arzu ve isteklerinize kavuşmaya, hayırlı kısmet kapılarını açık kılmaya, murada ermeye tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5844