Rüya tabiri ara

Cover Image

Cenazeye Gitmek

Ocak 19, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada cenazeye gitmek, bu rüya kişinin hayatının her yönüyle güzel geçerek bir çok başarıya zorluk çekmeden ulaşacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler mevki ve makam yönünden hayatını daima mutlu kılarak izzet ve ihtişam içinde hayatlarını sürdürme şansına sahip olurlar. Rüyada cenazeye gitmek aynı zamanda sevdiğiniz uzakta olan bir yakınınızdan hayırlı haberler almaya, mutlu olup yüzünüzün güleceğine tabir edilir. Cenazeye gitmek rüyası bazende vefat etmiş kimsenin yakınlık derecesine bağlı olarak yorumlanıp ölen kişi tanınan kimse ise bu kişinin hayatta iken yönetici sıfatıyla anıldığına, bir çok kimseye nasip kapısı açarak yüzlerinin gülmesine nail olduğuna işaret edilir.

Rüyada Cenazeye Gitmek Ne Demek? 

Rüyada cenazeye gitmek, bu rüya mutlu olup bazende hüzünleneceğiniz duygusal anlar yaşamaya, size değer veren kimselerin desteği sayesinde büyüme şansına nail olmaya ifade edilir. Rüyasında cenazeye gittiğini gören kimse, kendisi için büyük önem taşıyan kişilerle yakın olup bu kişilerin yöneticiliği vasıtasıyla hayatını kazanma şansını elde eder. Rüyada cenazeye gitmek, kimi zaman da görmediğiniz yakınlarınız ile güzel vakitler geçirmeye, geçmişte yaşanan güzel anıları tazelemeye ifade edilir.

Rüyada Arabayla Cenazeye Gitmek  

Rüyada arabayla cenazeye gitmek, kişinin rüyasında her hangi bir araçla cenazeye gittiğini görmesi, yakın zaman da yolculuğa çıkarak hanesinden uzak kalacağına yorumlanır. Rüyada arabayla cenazeye gitmek, bazende uzun yolculuğa çıkmaya, sonu mutsuz olaylarla bitecek işlere kalkışmaya, pişman olmaya ifade edilir.

Rüyada Camiye Cenazeye Gitmek  

Rüyada camide cenazeye gitmek, kişinin rüyasında cami ye cenaze maksadıyla gittiğini görmesi, inançlarını tazeleyerek ibadetine daha fazla zaman ayırması gerektiğine yorumlanır. Rüyada camiye cenazeye gitmek, bazende ilim sahibi inancı ve imanı kudretli kimselerden vaaz almaya, dünya nimetlerini bir kenara atarak ibadetlere ömrü vakıf kılmaya sembol edilir.

Rüyada Biriyle Cenazeye Gitmek  

Rüyada biriyle cenazeye gitmek, kişinin rüyasında tanıdığı kimseyle cenazeye gittiğini görmesi o kimseden yardım görerek bir çok sıkıntısını o kişi sayesinde kolaylıkla anlatacağına yorumlanır. Rüyada tanımadık yabancı kimseyle cenazeye gitmek ise ticari amaçlı masaya oturmaya, farklı görüşlere sahip kimselerle birlikte olmaya, hayatı zor yönleriyle ele almaya ifade edilir.

Rüyada Köye Cenazeye Gitmek  

Rüyada köye cenazeye gitmek, bu rüya kişinin memleketine karşı hissettiği temiz duygularına, özlemle bekleyişine, geçmişte yaşadığı anılarına yorumlanır. Rüyasında köye cenazeye gittiğini gören kimse, büyük hayaller besleyerek geldiği yerde umduğu başarıya ulaşamayarak ömrü boyunca hep hayal kırıklığı içinde olurlar.

Rüyada Topluca Cenazeye Gitmek  

Rüyada topluca cenazeye gitmek, kişinin kalabalık bir mekanda yer alarak amacına ulaşmak adına uğraş içine gireceğine yorumlanır. Rüyada topluca cenazeye gitmek, bazende yer yurt edinmeye, farklılık yaratmaya, insanların beğenisini kazanarak üst düzey konumları ermeye tabir edilir.

Rüyada Cenaze Taşımak  

Rüyada cenaze taşımak, kişinin bulunduğu bölgede hakim olan zengin kimsenin himayesi altına girerek kazancını bu yönde arttırma amacı güdeceğini yorumlanır. Rüyasında cenaze taşıdığını gören kimse, hayatı hakkında olumlu kararlar alarak yükselme amaçlı girdiği yolda kısa zamanda büyük başarılara ulaşır.

Rüyada Cenaze Görmek 

Rüyada cenaze görmek, mal mülk sahibi olmaya, itibar kazanmaya, hayatı görkem halleriyle yaşayarak ömrün her anında büyük başarılara vakıf olmaya delalet edilir. Rüyada cenaze görmek, bazende  kudretli varlık sahibi bir kimsenin arkasına sığınmaya, o kimse sayesinde itibar kazanarak mal mülk sahibi olacağınıza ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1720