Rüya tabiri ara

Cover Image

Cenabet

Aralık 18, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada cenabet görmek, bu rüya kişinin hakkı olmayan bir takım mallara göz dikerek helal kazancına haram katacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler hırsları ve aç gözlülüklerinin ve hırslarının kurbanları olup girdikleri her işte başarısız olmuşlardır. Rüyada cenabet görmek, aynı zaman da hakan ve imandan şaşmış kimselere yol göstermeye, o kimseleri imana davet etmeye, hayatınızı ilimden ve irfandan yana kullanmaya işaret edilir. Cenabet görmek, rüyası bazen de kusursuz hayat yaşamaya, sünnetten aykırı inançlardan ve haktan uzak olan hayatı yaşamak yerine ilim sahibi kudretli kimselerden vaaz almaya ifade edilir.

Rüyada Cenabet Görmek Ne Demek? 

Rüyada cenabet görmek, cenabet rüyası hayırlı olduğu kadar gören kişi için kötü şekillerde de ifşa edilir. Bu rüya kişi ya da kişiler için yeniden doğuşun simgesi olup gören kişinin hem ruhen hem de bedenen rahatlığa ermesi şeklinde yorumlanır. Rüyasında cenabet bir kimseyi gören kimse, o kişiye karşı insanları borcun yerine getirerek kişiyi hakka davet etmeye çalışır. Rüyada cenabet görmek, bazen de kişinin kendisini huzursuz hissetmesine, eldeki kazançlarını kaybetmesine, haklı girdiği bir çok davadan mutsuz sonla ayrılmasına tabir edilir.

Rüyada Cenabet Namaz Kılmak  

Rüyada cenabet namaz kılmak, bu rüya kişinin imanın gücüne ve kudretine nail olmak yerine İslamı alaycı tavırlara almasına, hayatını kötü kılacak bir çok uğraşla sürdürerek şeytana ve onun elçilerine kulluk etmesine yorumlanır. Rüyada cenabet namaz kılmak, kimi zaman da tövbe etmeye, iyi huylu kimselerle dostluk etmeye, güzel yüze tabir edilir.

Rüyada Cenabet Olduğunu Görmek  

Rüyada cenabet olduğunu görmek, bu rüya kişinin toplum gözünde dışlanmasına sebebiyet verecek ayıp içerikli bir işe bulaşarak saygınlığını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada cenabet olduğunu görmek, aynı zaman da günah işlemeye, yoldan çıkmaya, kötü niyet beslemeye tabir edilir.

Rüyada Cenabet Oruç Tutmak  

Rüyada cenabet oruç tutmak, kişinin inancını vakıf kılmak için uğraş vermeden hayatı kolaylıklarla elde etme amacına düşeceğine, hayırlı ve zor olanı başarmak yerine, kötü olanı seçeceğine yorumlanır. Rüyada cenabet oruç tutmak, bazen de kötü niyet beslemeye, yoldan çıkmaya, haram rızka göz dikmeye ifade edilir.

Rüyada Eşini Cenabet Görmek 

Rüyada eşini cenabet görmek, rüyasında eşini cenabet gören kimse, eşini doğru yola sapmak ve ona hayırlı ve güzeli sunmak için uğraş içine girerek eşi için dilekler sunar. Rüyada eşini cenabet görmek, aynı zaman da kişinin eşiyle arasının açılmasına, hanede soğukluğun süre gelerek yanlış yollara sapmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5359