Rüya tabiri ara

Cover Image

Çekyat

Aralık 12, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Çekyat Görmek

Rüyada çekyat görmek, maddi anlamda rahata ermek şeklinde gösterilen rüya gören kimsenin yaşadığı zorlukların son bularak düze çıkacağını işaret eder. Müjde şeklinde de gösterilen çekyat rüyası, hayırlı haber ve kısmete, zahmetsiz kazanç elde etmeye, size konacak mirasa, hayat kalitenizin günden güne yükselmesine yorumlanmaktadır. Rüyalarında çekyat gören kimseler, ticari anlamda atacakları adımları bu konuda ehli kimselere danışarak atarak kendisini riske düşerek her türlü tehlikeli işlerden kaçınırlar. Çekyat rüyası aynı zaman da haneye gelecek yatılı misafire, hanede hareketli anların yaşanmasına, sizin ve aileniz için hayırlı olacak bir işin içinde yer alacağınızı da gösterilir. Anlam itibariyle son derece hayırlı ve güzel rüyalar arasında tutulan çekyat rüyası, maddi olduğu kadar manevi güzelliklere ulaşmanın sevincini yaşamak şeklinde de gösterilir.

Rüyada Kırık Çekyat Görmek

Rüyada kırık çekyat görmek, kırık çekyat rüyası insanlara zarar vermekten çekinmeyen, kendisine yönelik uzatılan elleri görmezden gelen kimselere yorulur. Kırık çekyat rüyasını gören kişiler, kendileri için tehlike arz eden işler için de yer alarak hem kendilerine hem de yanlarında bulunan kimselere zora sokarlar. Kırık çekyat bazen de kendisinden başka kimseyi düşünmeyen, insanlara çıkar amaçlı yaklaşan kişileri içerir.

Rüyada Çekyat Örtüsü Görmek

Rüyada çekyat örtüsü görmek, rüyada görülen çekyat örtüsü uğursuzluğu ve kötülüğü içerir. Bu rüya gören kimse için uyarı mahiyetinde olup kişinin çevresine karşı tutumlarında dikkatli ve duyarlı davranması gerektiğini gösterir. Rüyada çekyat örtüsü görmek, bazen de haneye gelecek kötü huylu kimseye, ailenize olan bağlarınızı kopma noktasına geleceğini işaret eder.

Rüyada Çekyatta Yattığını Görmek

Rüyada çekyatta yattığını görmek, çekyatta yattığını görmek, tabiri iş hayatında kişinin bir çok kimseye ekmek kapısı sunarak onların kalplerinde değer kazandığını gösterir. Rüyada çekyatta yatmak, var olana şükretmeye, kazancı hayırlı ve helal yollarla kazanmaya,yapılan işlerde ısrarcı olmaktan kaçınmaya tabir edilir.

Rüyada Çekyat Almak

Rüyada çekyat almak, bu rüya özellikle ticari hayatta atılacak adımlara, kazancınızın günden güne çoğalmasına, birden fazla işte kendinizi göstereceğinize yorulur. Çekyat aldığını gören kimse, mal varlığına bir yenisini ekleyerek hem kendisini hem de ailesini mutlu kılar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3229

Rüya Sitesi Linkleri