Rüya tabiri ara

Rüyada Çekyat Görmek

Kasım 4, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada çekyat görmek, rüyada yatak görmek ile benzer şekilde yorumlanır; rahatlığa, istirahata, eşe işarettir. Çekyatta hasta veya ölü görmek, uzun süreli üzüntüye, çekyatınızın fareler tarafından kemirildiğini görmek, eşinizin sizi aldattığına, çekyatınızın yüksek bir yerde serili olduğunu görmek itibarınızın artacağına yorumlanır. Rüyada tan vakti çekyattan kalktığınızı görmek, eğer rahatsız, hasta iseniz kısa zamanda iyileşeceğinize işarettir.

Rüyada çekyat görmek, çekyat eski ve pis ise geçim­sizliğe çekyat yeni ise iyi geçinmeye, çekyatta yatıp uyumak zahmet ve sıkıntıdan kurtulmaya işarettir. Çekyatın bozulduğunu görmek, sırrınızın açığa çıkacağına, çekyatınızın yandığını görmek, çocuklarınızın hayırlı olacaklarına, sonsuz bir mutluluğa işaret sayılır.

Rüyada Eski Bir Çekyat Görmek

Rüyada eski çekyat görmek, eski kanepe, sedir tabiri gibi açgözlülük, uzun vadeli istekler, hayırlı güzel işler, arzu etmediği bir şeyin vuku bulması, işleri ve amelleri çirkin insan şeklinde işaret edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de geçinebilmeniz konusunda rahatlayacağınıza işarettir.

Rüyada Çekyatta Oturduğunu Görmek

Bir mekânda güzel, temiz, şık bir çekyatta oturduğunu görmek çok güzel bir rüyadır, büyük bir rütbe veya mevki sahibi olacağınıza, sözünün dinlenip takdir göreceğinize işrettir. Rüyada şık bir çekyatta oturmak aynı zamanda gerçekleşmeyecek düşleriniz, yanlış fikirleriniz olduğuna yorumlanır.

Rüyada Yeni Çekyat Görmek

Rüyada yeni çekyat görmek, gelir kapısı olarak yorumlanır. Eski, rahat bir çekyat,  ne eksilen ne artan bir kazanca sahip olduğunuz, yolunda giden iştir. Güzel renkli, yeni çekyat büyük gelir ve kısmettir. Rüyada yeni bir çekyata uzanan kimse bir büyükten para alır. Rüyasında kanepeden düşen iş değiştirir, daha az kazanca sahip olur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2670

Rüya Sitesi Linkleri