Rüya tabiri ara

Cover Image

Çekmek

Aralık 12, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Çekmek

Rüyada çekmek, çekmek rüyası içinde birden fazla anlamı barındıran mana itibariyle oldukça geniş anlama sahip olan rüya biçimidir. Bu rüyada önemli olan çekilen madde ya da nesnenin tam olarak bilinmesidir. Çekmek, rüyası var olan bir eşyayı başka bir yere sürüklemek olarak gösterilir. Rüyada görülen madde kötülüğü içeriyorsa bu kişinin akıbetinde bozulma olacağını işaret eder. Manevi anlamda da yer verilen çekmek tabiri kişinin dini inancına gereği kadar değer vermeyerek hayatını yanlışlarla ve kötülüklerle sürdüreceğini ifade eder. Çekmek, bazen de sabretmeye, olması zor olan bir işi başarmak için sarf etmeye, kişinin kazancını helal yollarla alın teri dökerek sağlamasına yorulur. Çekmek rüyası hakkında bir kaç örnek verecek olursak; Örneğin rüyada diş ağrısı çekmek, dünya işlerine gereğinden fazla önem vermeye, resim çekmek, ruhsal dinginliğe, bankadan kredi çekmek, elinize geçecek paraya işaret etmektedir.

Rüyada Ağrı Çektiğini Görmek

Rüyada ağrı çektiğini görmek, ağrı çekmek, rüyası ailevi yaşanılan sorunlara, can sıkıntısına, size yönelik yapılan olumsuz eleştirilere yorulur. Bu rüyayı gören kimseler, ailelerini her türlü tehlikeden bertaraf etmek ve onlara güzel yaşam sunabilmek için her türlü zorluğa göğüs geldikleri gibi sağladıkları kazançları da hayırlı bir çok işlerde kullanırlar. Ağrı çekmek, rüyası aynı zaman da geçici yaşanılan sıkıntılara, anlık olaylara, keyfinizin kaçmasına da işaret etmektedir.

Rüyada Birinin Saçını Çektiğini Görmek

Rüyada birinin saçını çektiğini görmek, rüyasında bir kimsenin saçını çektiğini gören kişi o kimseyi uyarmak ve yaptığı hatalarından dönmesini sağlamak için küçükte olsa uyarılarda bulunur. Rüyada birinin saçını çekmek, bazen de o kişiye karşı duyulan kıskançlık duygusuna, o kişinin başarılarını çekememeye, ona karşı zarar verme duygusu gütmeye sembol edilir.

Rüyada Resim Çektiğini Görmek

Rüyada resim çektiğini görmek, insanların mutsuz olmalarına sebep olacak yanlışlar yapmaya, davranışlarınız ile çevrenizdeki insanlara zarar vermeye, yaptığınız olaylardan ötürü toplum gözünde dışlanarak sevilip sayılmamaya tabir edilir. Resim çekmek, kimi zaman da aile için yaşanacak tatsız olaylara, hanede kopukluğa, inatçı kişiliğiniz ile toplum nazarında da farklı boyutlara sürüklenmeye ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2126