Rüya tabiri ara

Cover Image

Çekmece

Aralık 7, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Çekmece Görmek

Rüyada çekmece görmek, çekmece rüyası kazanılan dostluklara, birlik ve beraberliğe, dayanışma içinde geçecek ömre işaret eder. Çekmece rüyasını gören kimseler, evli iseler, yaşam kalitelerini yükseltecek kimselerle arkadaşlık kurarlar. Ayrıca bu rüya kazanılmış değerlere, toplum içinde itibar görmeye, güçlü aile bağlarını, ailenizi daima gururlandıracak eylemlerde bulunacağınıza ifade edilir. Kıymetli eşyalar olarak ta bilinen çekmece rüyası kişinin maddi anlamda paha biçilmeyen, değerli eşyalara sahip olacağını gösterir. Rüyada çekmece görmek, maddi zorluk içinde olan kimseler için kurtuluş şeklinde tabir içerdiği gibi zengin kimseler içinse dürüst karakterli, işine önem veren kişilerle birlikte çalışılacağını gösterir. Çekmece rüyaları her anlamda hayırlı ve güzele işaret olup sağlıklı geçecek ömre, hayırlı kısmete, varlık içinde yaşamaya, rızk ta artışa, eşlerin sevgiyle birbirlerine bağlı olmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Dolu Çekmece Görmek

Rüyada dolu çekmece görmek, zenginlik ve lüks yaşanılacak hayat olarak gösterilir. Rüyasında dolu çekmece gören kimseler, ellerine geçen her türlü fırsatı kendi lehlerine çevirerek kısa zaman da beklenilenin üstünde kazanç elde ederler.

Rüyada Çekmece Açmak

Rüyada çekmece açmak, çekmece açmak, rüyası hayırlı ve güzel rüyadır. Bu rüya beklenilen güzel habere, keyfinizin yerine gelmesine, mutlu olunacağına işaret eder. Rüyasında çekmece açtığını gören kimse, şansı ve uğuru gittiği her yere götürerek gerek sosyal yaşamında gerekse iş hayatında hiç zorluk çekmezler.

Rüyada Çekmece Karıştırmak

Rüyada çekmece karıştırmak, rüyasında çekmece karıştırdığını gören kimse, farklı arayışlar ve heyecanlar içine girerek hayatını aksiyon içinde sürdürür. Çekmece karıştırmak, alışkın olunmayan, davranışlar içinde olunmaya, normal yaşamınızı hareketli hale getirmeye, alışkanlıklarınızdan vaz geçmeye yorumlanır.

Rüyada Çekmece Boşaltmak

Rüyada çekmece boşaltmak, bu rüya hayatınızın her karesini başlı başına değiştirmeye, yeni dostluklar ve iş imkanlarına sahip olunmaya, adeta kendinizi yenilemeye işaret eder. Çekmece boşalmak, rüyası aynı zaman da ruh dinginliğine, sakin hayat yaşamaya, içinizdeki benliği açığa çıkarmaya ifade edilir.

Rüyada Çekmece Kilitlemek

Rüyada çekmece kilitlemek, rüyasında çekmece kilitlediğini gören kimse çevresinde rahatsız olduğu kimselerden kendisini ve ailesini uzak kılarak edindiği arkadaşları konusunda seçici davranmaya gidecektir.

Rüyada Çekmece Düzeltmek

Rüyada çekmece düzeltmek, çekmece düzeltmek, rüyası keyfinizin kaçmasına, kafanızı karıştıracak söylemler duyacağınıza, içinde olduğunuz ortamdan rahatsız olacağınıza yorumlanır. Çekmece düzeltmek, rüyası aynı zaman da size zarar veren alışkanlıklardan vazgeçmeye, kendinize çeki düzen vermeye, hayattan tecrübe kazanmaya işaret eder.

Rüyada Çekmece Kırmak

Rüyada çekmece kırmak, rüyası olumsuz olarak ifade edildiği gibi kişinin amaçsızca yaşadığı hayat tarzına da ifade eder. Bu rüyayı gören kimseler, yarınını düşünmek yerine elde ettiği bir çok kazancını zevki uğruna harcar. Rüyada çekmece kırmak, bazen de size sunulan fırsatları tepmeye, ilerde pişmanlık duymaya, aile büyüklerinizi dikkate almamaya yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4739