Rüya tabiri ara

Cover Image

Çekirge

Aralık 7, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Çekirge Görmek

Rüyada çekirge görmek, çekirge rüyası başarısızlığı, maddi ve manevi mal kaybını, hastalığı girilen işlerde başarısız sonuç almaya işaret eder. Çekirge rüyasını gören kimseler, farklı işlere yönelmek zorunda kalıp yaşamlarını farklı boyutlarda ilerletmek mecburiyetinde kalırlar. Rüyasında çekirge gören kişiler, iş yaşamlarını ve kazançlarını sürdürebilmek adına farklı işlerde boy göstererek hayat mücadelesi sürdürebilme uğraşı verirler. Manevi anlamda bakıldığında hiçte hayırlı olmayan rüya Allah katında cezalandırılmaya, günah işlemeye, şeytana kulluk etmeye, lanetlenmeye yorulur. Rüyasında kendisini çekirgelerin bulunduğu yerde gören kimse, o yerin vermiş olduğu rahatsızlıktan etkilenerek ailesine ve çevresine karşı huzursuz olacaktır. Rüyada yeşil çekirge görmek, birden fazla düşmana işaret olup çevrenize karşı dikkat etmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada siyah çekirge görmek, ise maddi yaşanılacak kayıplara, rızkın tükenmesine, çaresiz duruma düşeceğinizi sembol eder. Çekirge rüyası son derece tehlikeli olup bu rüyayı gören kimselerin görmüş oldukları rüyaları en ayrıntılı şekilde anlatmaları rüyanın yorumu bakımından önem arz edecektir. Sayfamızı takip edin

Rüyada Çekirge. Sürüsü Görmek

Rüyada çekirge sürüsü görmek, bu rüya hayatınızın her karesini başlı başına etkileyecek olumsuz olaylara, kaderinizin ve kısmetinizin olumsuz yönde ilerleyeceğine işaret eder. Rüyasında birden fazla çekirge gören kimseler, çokça düşmana sahip olup attıkları her adımı ve yaptıkları her işi buna tepkin yapmalıdırlar. Bu rüya aynı zaman da yaşanılan hayat karşısında Yaradana baş göstermeye ona karşı isyan ederek çaresizliğini ona göstermeye ifade edilir.

Rüyada Çekirge Yakalamak

Rüyada çekirge yakalamak, çekirge yakalamak, rüyası farkında olmadan kötülüğe sürüklenmeye, yanlış arkadaşlıklar edinmenin bedelini her anlamda ödemeye yorulur. Rüyasında çekirge yakaladığını gören kimse, vermiş olduğu zahmetin karşılığını alarak hak ettiği zafere ulaşmanın sevincini yaşar.

Rüyada Çekirge Öldürmek

Rüyada çekirge öldürmek, şeytanın bacağını kırmak anlamı taşıyan rüya hayatınızı saran tüm olumsuzluklardan ve kötülüklerden kurtulmaya, şansınızın açılmasına yorulur. Rüyasında çekirge öldürdüğünü gören kimse, azminin ve kararlılığının sonucunu görerek hayatına başarı katar.

Rüyada Çekirge Isırdığını Görmek

Rüyada çekirge ısırdığını görmek, bu rüya sancılı döneme doğru yaklaşmaya, yaşam tarzınızın değişeceğine, güzel olan tüm değerlerin hayatınızdan bir bir akıp gideceğine yorumlanır. Rüyasında çekirgenin ısırığına maruz kalan kimse kendisini büyük bir oyunun içinde bularak bu oyundan her anlamda zarar görür.

Rüyada Çekirge Yemek

Rüyada çekirge yemek, dertlerin ve sıkıntıların son bulmasına, sağlığa kavuşmaya, yaşam kalitenizin eskisi gibi hal alacağına yorumlanır. Rüyasında çekirge yediğini gören kimse, korkularının üstüne giderek olması zor bir çok işi rahatlıkla başarır.

Rüyada Evin İçinde Çekirge Görmek

Rüyada evin içinde çekirge görmek, bu rüya ailevi yaşantınızı çekemeyen, size zarar verebilmek için her türlü kötülüğe başvuran kimselere yorulur. Bu rüyayı gören kimseler, çevresine karşı son derece duyarlı olmalı arkadaş olarak gördüğü kişileri ailesinden uzak tutmalıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

485