Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Çekirge Görmek Hayır mı Şer mi?

Haziran 2, 2020 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada çekirge görmek Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre malın eşin akrabaları için harcanacağı anlamına gelmektedir. Rüyada çekirge görmek kişilerin mallarının başkalarına gidebileceği anlamına geldiği gibi daha çok mal kazanılacağı anlamlarına da gelebilmektedir.

Rüyada Çekirge Görmek

Rüyada çekirge görme kişinin güçsüz düşmanlara sahip olduğu anlamına gelmektedir. İşlerinde gelişme göstereceklerinin bir göstergesi olan çekirge, sağlık ve sıhhatin tekrar kazanılacağı olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Büyük Çekirge Görmek

Rüyada büyük çekirge görmek kişilerin sağlıkları ile ilgili sıkıntılar oluşabileceği anlamına gelmektedir. Spor yapmak, sağlıklı beslenmek gibi değerlere dikkat edilmesi gerekildiğinin bir göstergesi olan rüyada büyük çekirge görmek, kişilerin yaşamlarında daha dikkatli olmaları gerektiklerinin bir göstergesi olarak yorumlandığı gibi aşırı kilo alma olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeşil Çekirge Görmek

Rüyada yeşil çekirge görmek gören kişinin özelliklerine göre farklı anlamlarda yorumlanmaktadır.

 • Genç erkekler rüyalarında yeşil çekirge görürlerse bu maddi yaptıkları yeni işlerin az kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.
 • Genç kızların rüyalarında yeşil çekirge görmeleri onların arkadaş ilişkilerinde sıkıntılı bir süreç yaşayacaklarına işaret etmektedir.
 • Yetişkin erkeklerin rüyalarında yeşil çekirge görmeleri maddi geçimlerinin zorlaşacağı ve gelirin düşeceği anlamına gelmektedir.
 • Yetişkin kadınların rüyalarında yeşil çekirge görmeleri, kaynanaları ile ilgili sorun yaşayacaklarına işaret etmektedir.

Rüyada Çekirge Öldürdüğünü Görmek

Rüyada çekirge öldürdüğünü görmek evlilik çağında olan kişilerin kısmetlerinin artacağı anlamına gelmektedir. İmamı Gazali (r.a) yorumunda kişinin rüyasında çokça çekirge öldürmesinin hayatını sıkıntıya sokan kişilerden kurtulacağı ve kısmetlerinin artacağı olarak belirtmektedir. Kişinin kısmetinin evlilik alanında artacağı gibi iş hayatında da artacağı anlamına gelen rüyada çekirge öldürmek, ayrıca kişinin ayrıldığı eşi ile yeniden barışacağı anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Çekirge Biriktirdiğini Görmek

Rüyada çekirge biriktirdiğini görmek kişinin hayatında yeni fırsatlar yakalayacağını ve bu fırsatları iyi değerlendireceği anlamlarına gelmektedir.

 • Rüyasında küçük çekirge biriktiren kişilerin işlerinde kademe kademe yükselecekleri ve daha refah bir çalışma ortamı kazanacakları anlamına gelirken
 • Rüyada büyük çekirge biriktirdiğini görmek rakiplerin yenileceği ve iş alanında büyük gelişmeler kaydedileceği anlamlarına gelmektedir.

Rüyada çekirge görmek kişinin huzura ereceğinin bir göstergesi olmakla birlikte onları biriktirmek daha rahat bir yaşam için çaba harcandığının bir göstergesi olmaktadır.

Rüyada Evin İçine Çekirge Girdiğini Görmek

Rüyada evin içine çekirge girdiğini görmek kişilerin sosyal bir çevreye sahip olacakları ve yeni arkadaşlıklar kuracakları anlamına gelmektedir. Yeni arkadaşlıklar ve yeni iş fırsatları ile karşılaşacakları anlamlarına gelen rüyada evin içine çekirge girdiğini görmek ayrıca kişilerin aile ilişkilerinde sorun yaşanabileceği anlamına da gelmektedir. Arkadaş ortamında uyum yakalanacağı, sağlık ve huzurlu bir arkadaş ilişkisi kurulacağına işaret eden rüya ayrıca kişilerin daha kolay para kazanacaklarına da işaret etmektedir.

Rüyada Çekirge Sürüsü Görmek

Rüyada çekirge sürüsü görmek kişilerin üzücü bir durum ile karşılaşacakları anlamına gelmektedir.

 • Rüyada kadınların çekirge sürüsü görmeleri evlatları ile ilgili sıkıntı yaşayacakları anlamına gelmektedir. Evlatlarının ellerinden kayıp gideceği olarak yorumlanmaktadır.
 • Erkeklerin rüyalarında çekirge sürüsü görmeleri eşleri ile aralarında sorunlar yaşanacağına ve çeşitli anlaşmazlıklardan kaynaklı olarak tartışmalar yaşanacağına işaret etmektedir.
 • Kişilerin ayrıca akşam vakti rüyalarında çekirge sürüsü görmeleri aile ilişkilerinin zedeleneceği anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Çekirge Yediğini Görmek

Rüyada çekirge yediğini görmek kişilerin rızıklarının artacağına işaret eder. Son zamanlarda maddi sıkıntılar yaşayan kişilerin rüyalarında çekirge yediklerini görmeleri bu maddi sıkıntıdan kurtulacaklarına ve yeni bir rızık kapısı bulacaklarına işaret etmektedir. Kazanç elde edecekleri anlamına gelen rüyada çekirge yediğini görmek, ayrıca kişinin sağlığının da düzeleceği ve hem maddi hem de manevi alanda huzura erişileceği olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Çekirge

Rüyada Siyah Çekirge Görmek

Rüyada siyah çekirge görmek maddi kayıplara işaret ederken ayrıca

 • Kişinin işlerinde durağanlaşma olacağına
 • Aile ilişkilerinde sorunlar yaşanacağına
 • Mutsuzluk ve huzursuzluk ortamı oluşacağına
 • Paraların azalmasından kaynaklı sıkıntılar çıkmasına

gibi durumlarla karşılaşılabileceği anlamlarına gelmektedir. Kadınların bu rüyayı görmesi anne ve babası ile sorun yaşayacağı ve tartışmaların olacağı anlamına gelmekle birlikte rüyanın erkekler tarafından görülmesi maddi kayıplara işaret etmektedir.

Rüyada Çekirge Yakaladığını Görmek

Rüyada çekirge yakaladığını görmek kişilerin farklı alanlarında fırsatlar yakalayacağı ve diğer insanlar için kriz gibi gözüken durumdan kar elde edeceklerine işaret etmektedir. Erkeklerin rüyalarında çekirge yakaladıklarını görmeleri işlerde gelişecekleri anlamına geldiği gibi hayırlı bir eş ile evlenecekleri anlamına da gelmektedir. Evli kişilerin hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret eden bu rüya kadınlar gördüğünde ziynet eşyası elde edileceği ve maddi sıkıntıların son bulacağı anlamlarına gelir.

Rüyada Çekirge Isırdığını Görmek

Rüyada çekirge ısırdığını görmek kişilerin kötü günler yaşayacağına ve ruhsal olarak depresif davranışlar sergileyeceğine işaret etmektedir.

 • Sabah vakti rüyada çekirge ısırdığını gören kişiler, tanıdıkları yüzünden sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kalacaklarını göstermektedir.
 • Bireylerin öğle vakitlerinde çekirge ısırdığını görmeleri hastalıklara ve uzun süren sağlık sorunlarına işaret etmektedir.
 • Akşam vakti rüyada çekirge ısırdığının görülmesi İmamı Gazali (r.a) yorumlarında kişilerin eşlerinin aileleri ile sıkıntı yaşayacakları olarak ele alınmaktadır.

Rüyada Kap İçinde Çekirge Görmek

Rüyada kap içinde çekirge görmek para geleceğinin işaretidir. Bireylerin kap içinde çekirge görmeleri altın alanında yatırım yaptıklarında kar elde edecekleri anlamlarına gelirken rüyada çekirge görmek bolluk ve bereket olarak yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3217

Rüya Sitesi Linkleri