Rüya tabiri ara

Rüyada Çekirdek Yemek

Şubat 22, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada çekirdek yemek kişinin zamanını boş ve faydasız işler yaparak geçirdiğine işaret eder. Rüya sahibinin çok yalan söyleyen bir kişi olduğuna tabir edilir. Rüya sahibinin güvenilir bir kişi olmadığına yorumlanır. Rüya sahibinin çevresindekiler tarafından iftiraya maruz kalacağına da rivayet edilir. Rüya sahibinin karakter olarak rahat bir kişiliğe sahip,sorumsuz ve vurdum duymaz olduğuna da işaret etmektedir. Rüyada ayçiçek çekirdeği yediğini görmek rüya sahibinin yakın çevresi ve arkadaşları tarafından sevilmeyen bir kişi olduğuna da işaret etmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre de,rüya sahibinin yaşamı boyunca hayal aleminde yaşadığına yorumlanmaktadır.

Rüyada çekirdek görmek bir şeyin özünü oluşturmayı ifade etmektedir. Rüya sahibinin çok hayırlı işler yapacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin yaptığı işlerin çekirdeğini oluşturacağını özüne ineceğini ifade etmektedir. Rüyada kabak çekirdeği yediğini görmek rüya sahibinin azim ve kararlılığı ile büyük işler başaracağına ,kişinin hayırlı ve bol kazançlar elde edeceğine işarettir. Rüya sahibinin çevresinde örnek bir kişilik olduğuna da tabir edilmektedir. Bir kimse rüyasında incir çekirdeği görürse,o kişinin evlatları ve ailesi tarafından yüceltileceğini işaret etmektedir. Rüyasında kabak çekirdeğini gören rüya sahibinin çok uzun süreden beri yaptığı işten başarılı olacağına ve bu işten çok para kazanacağına da işaret etmektedir. Rüya sahibinin maddi ve manevi çok büyük kazanımları olacağına ve bu kazanımlarından bir çok kişiye falda sağlayacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Çekirdek Çitlemek, gören rüya sahibi çevresinde olumsuz sözler duyacağına ve kendisinin de olumsuz sözler sarf edeceğine delalettir. Rüyasında topluluk içinde çekirdek çitleyen kişi kendisini yakın çevresinden ve arkadaşlarından soyutlamak istediğine tabir edilir. Rüya sahibi tek başına çekirdek çitliyorsa kişinin yalnız bir hayat sürmek istediğine rivayet edilir. Aynı zamanda kişinin tek başına yolculuk yapacağına işarettir. Rüyasında çekirdek çitlediğini gören kişi önüne gelen fırsatları değerlendirdiğine de tabir edilir. Rüya sahibinin karlı bir ticaretle uğraşacağına da rivayet edilir.

Rüyada Çekirdek Kabuğu Toplamak, kişinin hatalarının ceremesini çektiğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatında hastalıkların baş göstereceğine de yorumlanmaktadır. Rüyada görülen çekirdek kabuğu, kişinin özel hayatında aradığını bulamayan, şıpsevdi ve sabırsız bir kişiliğe sahip olan, iş hayatında güvenilmeyen olarak tabir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada görülen çekirdek kabuğu kişinin olaylar karşısında farklı kişiliklere büründüğünü de işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2115