Rüya tabiri ara

Cover Image

Çekirdek Yemek

Aralık 7, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Çekirdek Yemek

Rüyada çekirdek yemek, çekirdek yemek, rüyası hayatı anlamsız yaşayan, belli bir amacı ya da hayali olmayan, dedikodu ve boş muhabbetle gününü geçiren kimselere yorulur. Bu rüya çevrenizde güvensiz, yalancı, dolandırıcı, kalbini fesatlık kaplamış, bulunduğu ortama kötülük saran kimselere işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, bu tarz kişilerle dostluk kurdukları gibi yaptıkları bazı eylemlerde de bu tarz kişilere ayak uydururlar. Rüyada çekirdek yediğini görmek, bazen de korku ve endişeye, kaygılanmaya, çaresizce bekleyişe yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişiler, haklarında atılacak olumsuz söylemler ve iftiralar karşısında zor anlar yaşayarak aile düzenlerini ve sosyal yaşamlarını yitirme noktasına gelirler. Rüyada kabuklu çekirdek yemek, zor ve zahmet gerektiren işlere, çıkmaza girmeye, maddi anlamda güçlük çekmeye işaret ederken, kabuksuz çekirdek yemek ise hazıra konmaya kazancınızın artmasına, yaptığınız her tür işten hayırlı sonla ayrılacağınıza sembol edilir. Çekirdek yemek, rüyası hakkında son olarak ta iftiraya kurban gitmek, var olan değerlerin bir bir yok olması şeklinde yorum yapabiliriz.

Rüyada Çekirdek Çitlemek

Rüyada çekirdek çitlemek, bu rüya yakın gördüğünüz kimselerin kötülüklerine maruz kalmaya, sevdiğiniz kişilere karşı duygularınızı yitireceğinize yorumlanır. Rüyasında çekirdek çitlediğini gören kimse, hayatını bir eylem içinde sürdürmeyi sevmiş, var olan alışkanlıklarını değiştirmek ve yaşam kalitesini arttırmak için sürekli yeniliklerde bulunmuştur. Çekirdek çitlemek, sembolü, bazen de hoş muhabbete vasıl olmaya, keyfinizin yerine gelmesine, yaptığınız işten keyif duyacağınıza ifade edilir.

Rüyada Çekirdek Yiyen Birini Görmek

Rüyada çekirdek yiyen birini görmek, bu rüya kişinin davranışları ile çevreye örnek teşkil olup yaptığı her işte başarı sağlayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, oturmasını kalkmasını bilen, belli konuda emek sarf etmiş kimselere saygıyla yaklaşan, yeniliklere ve oluşumlara açık kimselere işaret etmektedir.

Rüyada Çekirdek Görmek

Rüyada çekirdek görmek, çekirdek rüyası yapılan küçük girişimlerde ani davranışlardan kaçınmaya, tecrübeli kimselerin bilgilerinden faydalanılarak yola devam etme şeklinde yol gösterici anlamı taşıyan rüyalar arasında dır. Bu rüyayı gören kişiler, uyumlu, sağ duyulu, nerede nasıl davranacağı konusunda bilgi sahibi öğrenmeye açık kimselerdir. Çekirdek rüyası yeni başlangıçlara, hayırlı kazanç ve kısmet kapısına, mevki ve makama, hayatın her karesinde mutlu olacağınıza sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

507

Rüya Sitesi Linkleri