Rüya tabiri ara

Cover Image

Çekirdek

Aralık 2, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Çekirdek Görmek

Rüyada çekirdek görmek, dedikodu anlamı içeren çekirdek rüyası hakkınızda yerli yersiz söylemlerde bulunan kimselere yorulur. Çekirdek rüyasını gören kimseler, yaşam tarzları ile adlarından sıkça söz ettirecek, çevrelerindeki insanların olumlu ve olumsuz bir çok eleştirilerine maruz kalacaklardır. Rüyada çekirdek görmek, aynı zaman da saygıya, itibar kazanmaya, mevki ve makama, bulunduğunuz konumdan yükselmeye, yaptığınız işlerle bir çok başarıyı beraberinde getirmeye ifade edilir. Çekirdek rüyası sabrı, kararlılığı, azmi, hedefe ulaşabilmek adına çıkılan yolda engelleri aşmayı, geleceğinizi garanti altında tutacak atılımlarda bulunacağınızı yorumlar. Bu rüya hakkında olumlu ya da olumsuz bir çok söyleme yer verirse de çekirdek rüyaları genelde kişinin hayatını kurabilmek adına vermiş olduğu uğraşlarını, sabrını, yapılan olumlu ya da olumsuz eleştirilere bağlı kalmayışını simgeler. Çekirdek rüyası bazen de görülen çekirdeğe bağlı içeriğinde anlam taşır. Örneğin rüyada görülen çekirdeğin hurma çekirdeği olması, kişinin Allah’ın hayırlı kulları arasına girme şerefine nail olmasını, kabak çekirdeği görmesi, ise ahlaklı kimselerle dostluk kuracağını işaret eder.

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek

Rüyada çekirdek kabuğu görmek, çekirdek kabuğu rüyası hayal kırıklığına, sizin ve aileniz için hayırlı olmayacak kimselerle dostluk kuracağınızı, kötü alışkanlıklarınızı işaret eder. Rüyasında çekirdek kabuğu gören kimse, basit hatalar yüzünden insanların gözünden düşerek günden güne kendisini bitirme noktasına gelir.

Rüyada Ay Çekirdeği Görmek

Rüyada ay çekirdeği görmek, rüyada görülen ay çekirdeği kalp temizliğine, iyi huylu kimselerle dostluk kurmaya, kısmet kapınızın açık olacağına yorumlanır. Rüyasında ay çekirdeği gören kimse, kendisi gibi ahlaklı, kalbi temiz kimseyle evlilik yolunda adım atarak hayatını daha güzel hale getirir.

Rüyada Çekirdek Ekmek

Rüyada çekirdek ekmek, rüyasında çekirdek ektiğini gören kimse, kazancını helal yollarla kazanarak ailesini kimseye muhtaç ettirmeden hayatı yaşama mücadelesi verir. Çekirdek ekmek, sembolü bazen de yapılan işlerin ve verilen emeklerin karşılığını almaya, iş hayatında yükselmeye, şansınızın açılmasına ifade edilir.

Rüyada Çekirdek Yemek

Rüyada çekirdek yemek, rüyasında çekirdek yediğini gören kimse, keyfine düşkün, eğlenceyi seven, hayatın sorunlarına fazla dikkate almayan kimsedir. Bu rüyada ayrıca yenilen çekirdeğin acı olması, huzursuzluğa, ağız tadınızın bozulmasına işaret ederken, çekirdeğin tadının güzel olması ise hoş vakit geçireceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Çekirdek Çitlemek

Rüyada çekirdek çitlemek, çekirdek çitlemek, rüyası yalana ve kötü söze maruz kalınmaya, ağız tadınızın ve keyfinizin kaçmasına, bulunduğunuz yerden uzaklaşma kararı almaya işaret eder. Bu rüya gören kimseler için uyarı anlamı taşıyıp kişinin çevresine karşı yaptığı seçimlerde dikkatli ve duyarlı olması gerektiğini bildirir. Rüyada çekirdek çitlemek, kimi zaman da ele geçen fırsatları yok saymaya, ilerde pişman olacağınız hatalara düşmeye, hem kendinizi hem de sevdiğiniz kimselerin yaşamlarını tehlikeye sürüklemeye tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

379

Rüya Sitesi Linkleri