Rüya tabiri ara

Cover Image

Çekiliş

Aralık 5, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada çekiliş görmek, açılacak fırsat kapılarına, çıktığınız yolda zafere doğru ilerlemeye, kendinize ve ailenize daha huzurlu yaşam alanı sunmaya yorumlanır. Rüyasında çekiliş gören kimseler, hayatlarının her anını dolu dolu yaşamış, bir çok fırsata nail olmuş, hayırlı ve bereketli kısmetler ile varlıklarını sürdürmüşlerdir. Bu rüya bekar kimseler, için hayırlı kısmete işaret ederken, evli kimseler içinse hayırlı sağlıklı evlada, iş hayatında yükselme şansını elde etmesine, kişinin içinde bulunduğu ruh halinden sıyrılmasına tabir edilir. Rüyada görülen çekiliş sembolü, içinizi karartan ruh halinizi yakından etkileyen durumlardan sıyrılarak kendinize ve ailenize daha güzel ve etkili yaşam alanları yaratacağınıza sembol edilir. Rüyada çekilişe katılmak, elinize geçecek fırsat kapılarını değerlendirmeye, kısa zaman da mal varlığınızı arttıracak kolay ve zahmetsiz kazançlara ulaşacağınıza ifade edilir. Rüyada çekiliş görmek, manevi olarak ta  kişinin kalben ve fikren kendisini huzurlu hissetmesine, inancını eksiksiz şekilde yerine getirerek ruhunu her anlamda güzel kılmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Çekiliş Görmek Nedir?

Rüyada çekiliş görmek, çekiliş rüyasında kazanmak sevince işaret ederken, kaybetmek üzüntüye, mutsuz olunmaya işaret eder. Bu rüya ummadığınız anda karşınıza çıkacak olan hayırlı servete, hayatınızın başkalaşarak farklı hal almasına yorumlanır. Rüyada görülen çekiliş  rüyalarını ayrıntılı olarak ele almak gerekir. Bu rüyalar kimi zaman da aslı gibi gören kişiye mesaj niteliği verir. Rüyada çekilişten para kazandığını görmek, kolay kazanılan mala, hayatınızı kazanmak adına attığınız adımlarda sona ulaşmaya işaret edilir.

Rüyada Çekilişe Katılmak

Rüyada çekilişe katılmak, bu rüya kendinizi ve yapabileceklerinizi  göstermek adına karşınıza çıkacak fırsatlara yorulur. Bu rüyayı gören kişiler, ellerine geçen fırsatları değerlendirmesi halinde kısa zaman da umdukları kazanca ulaşırlar. Rüyasında çekilişe katıldığını gören kimseler, kalıcı mal varlığına sahip olup yakın zaman da ev, araba gibi maddi değeri yüksek kalıcı mallar edinirler. Rüyada çekilişe katılmak, bazen de yeni umut kapılarına, yükselişe, mevki ve makama delalet eder.

Rüyada Çekiliş Kazanmak

Rüyada çekiliş kazanmak, bu rüya gerçek hayatta kazanacağınız bir başarıya ve bu başarıdan dolayı elinize geçecek kazanca delalet eder. Rüyasında çekiliş kazandığını gören kişiler, her türlü imkanlara ulaşıp yaşa alanlarını her anlamda değiştirme şansına ulaşırlar. Bu rüya hayırlı gelecek kısmete, elinizin bollaşmasına, rahat hayat içinde olmaya delalet edilir.

Rüyada Yılbaşı Çekilişi Görmek

Rüyada yılbaşı çekilişi görmek, bu rüya sosyal ve çevresel yaşam alanlarınızı yansıtıp gelecek hayatınızı her anlamda etkileyecek durumlara sürükleneceğinizi işaret eder. Rüyasında yılbaşı çekilişi gören kişiler, kendileri dışında sevdiği bir çok kimseye de bir çok alanda yardım yaparak kazancını daha hayırlı hale getirir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2402

Rüya Sitesi Linkleri