Rüya tabiri ara

Cover Image

Çekiç

Aralık 5, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada çekiç görmek, çekiç rüyası otoritesi sağlam ihtiyacınız olduğunda yardım elini uzatmaktan çekinmeyen mesleki anlamda ehli kimselere işaret eder. Rüyada herhangi bir çekiç görmek, bazen de maddi yaşanılacak geçim sıkıntısına delalet eder. Rüyada görülen çekiç bazen de sonu hayırlı olan bir işe yönelmeye, kısa süreli sıkıntı yaşamaya, hayatınızın her anlamda değişmesine tabir edilir. Rüyada çekiçle çivi çakmak, alacağınız haber karşısında ağız tadınızın kaçacağına, çekiç sesi duymak, ise bir davete katılacağınıza yorumlanır. Rüyada elinde çekiç gören kişi, yaptığı işte kısa zaman da yükselerek ulaşma arzusu güttüğü makama ulaşır. Rüyada çekiçle bir şeyler çakmak, geçici olacak sıkıntıya, çekici eline vurmak, yapılan işte hataya düşmeye işaret eder. İslami rüya alimlerimizce de farklı anlatımlarda yer alan çekiç rüyası, kimi zaman şiddet olarak algılanırken, bazen de hayırlı kazanca, itibar ve yükselişe, ele geçecek fırsatlara, kısmet kapılarına yorumlanır. Rüyada çekiç görmek, bazende üzücü haber almak, anlamına da gelir. Bu haber sağlık sorunu içerdiği gibi elinizden çıkacak mal şeklinde de olabilir. Rüyada çekiç almak, alçak gönüllüğe, olan olaylar karşısında olgun davranmaya, kendinizi ve ailenizi riskten ve yanlış eylemlerden uzak tutmaya sembol edilir.

Rüyada Çekiç Görmek Diyanet?

Rüyada çekiç görmek, bu rüya kişiye yönelik yapılan yanlış söylemlere, kişinin keyfinin kaçmasına sebep olacak tutum ve davranışların sergilenmesine yorumlanır. Rüyasında çekiç gören kişiler, aslı astarı olmayan söylemlerle normal giden yaşamlarını tatsız hale getirerek hem kendi hayatlarını hem de sorumlu olduğu kimselerin yaşamlarını huzursuz boyutlara sürüklerler. Rüyada çekiçle çivi çakmak, yaşanılacak hastalığa, tedavi görmeye, sosyal yaşamınızı olumsuz yönde etkileyecek olaylara sürüklenmeye tabir edilir.

Rüyada Çekiçle Çivi Çakmak

Rüyada çekiçle çivi çakmak, hayırlı ve güzel rüyalar arasındadır. Bu rüyayı gören kişiler, başarıya giden yolda her türlü zahmetin üstesinden gelirler. Rüyasında çekiçle çivi çaktığını gören kimseler, zahmetle girdikleri yolda azimlerinin ve kararlı oluşunun karşılığını fazlasıyla alarak her türlü güce ve kudrete ulaşırlar.

Rüyada Çekiç Kullanmak

Rüyada çekiç kullanmak, geçici sıkıntıya, keyfinizin kaçmasına, istemediğiniz olaylarla ve durumlarla karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır. Rüyasında çekiç kullandığını gören kişi, belli bir eyleme yönelmiş, kazanma arzusu dışında başka bir amaç edinmemiş, son derece inançlı ve bilgili kimsedir. Rüyada çekiç kullanmak, bazen de hayır sever bir kimseden yardım görmeye, manevi destek edinmeye, kendinizi daha huzurlu ve güven de hissetmeye yorumlanır.

Rüyada Çekiç Almak

Rüyada çekiç almak, bu rüya yapısı itibariyle çevresinde yaşanılan olayları ve durumları yakından ilgilenen, her kes için iyiyi ve güzeli düşünen kimselere işaret eder. Bu kişiler, adaletli, yönetici vasfı ağır basmış, bir çok insana yardım eden kalbi temiz kimsedir. Rüyada çekiç almak, kimi zaman da borç edinmeye, maddi darlıktan sıyrılmaya, kısa süreli de olsa sıkıntılarınızı unutma şansını bulmaya ifade edilir.

Rüyada Çivi Görmek

Rüyada çivi görmek,  çivi rüyası uyarı mahiyeti taşıyıp kişinin tehlikeli işler içinde yer aldığına, ve bu işler yüzünden mal varlığı ve ailevi düzeninin yok olacağını gösteren rüyalardan dır. Bu rüyayı gören kimseler, kendilerine çeki düzen vermeleri gerektiği gibi yaşam alanlarını da değiştirmelidirler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6541