Rüya tabiri ara

Rüyada Ceket Görmek

Ekim 19, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Ceket Görmek elinize geçecek fırsat olarak yorumlanmaktadır. Rüyada ceket görmek rüya sahibi kişinin yakın zamanda alacağı iş teklifi, yeni işe başlamak, iş değiştirmek olarak rivayet olur. Rüyada ceket görmek dini açıdan yorumlandığında ele geçecek olan yeni fırsatlar olarak tabir edilir. Rüyada ceket gören kişinin yakın zamanda işleri açılır. Yeni iş kurmak isteyenler için eline fırsat geçer, iş yerinden kazanç daha fazla gelir.

Rüyada Ceket görmek, Kirmani(r.a.)’ya göre bu rüyayı gören kişinin uzun bir ömrü olacağı, iş hayatında başarılı günlerin onu beklediği şeklinde yorumlanır. Rüyada beyaz ceket gören kişi şayet bu ceketi giyiyorsa günahlardan arınmak, ibadete yönelmek, tövbe etmek gibi anlamları da vardır. Evde aradığı huzuru bulamaz, iş hayatında para kaybetmesi olasıdır.

İş hayatınızda yaşayacağınız değişimlere rivayet edilir. Daha kazançlı bir işe başlamak, iş yeri açmak, yeni bir işe başlamak şeklinde yorumlanmıştır.

Hayatınızla alakalı büyük değişimler yaşayacağınız bir döneme gireceğiniz şeklinde rivayet edilir. Rüya sahibi kişi kısa sürede iş hayatında güzel değişimler yaşar. Yapacağı uzun bir yolculuk sayesinde eskisinden daha farklı düşüncelere sahip olur.

Kısa süreli bir hastalığa yakalanmaya ve ardından kısa sürede iyileşmek şeklinde rivayet edilmiştir. Hayatınız ile ilgili kararlar alacağınız renkli günlerin yakında olduğuna işaret etmektedir. Aileniz ile bağlarınızı güçlendireceğiniz bir döneme gireceğiniz rivayet olunur.

Hayatınızla alakalı alacağınız kararlara rivayet edilir. Rüya sahibi kişi dikkatli olması gereken bir döneme gireceği ve bazı fırsatların yakının da olacağı anlamına gelir. Yapacağı mantıklı kararlar sayesinde daha iyi yerlere gelebilir, yanlış kararlar alması ile de eski huzurunu kaybetmesi olarak rivayet edilir.

Rüyada eski ceket gören kimse sıkıntı ve zor günler geçirmeye başlar. Eskisinden daha yoğun bir iş temposu olur ancak kazandığı para değişmez. Sevdikleri ile arası açılır ve ayrılık yaşanabilir.

Rüyada kirli ceket görmek parasal açıdan zor bir dönem içerisine girmek şeklinde rivayet olur. Borçların artması, ödemelerin yapılmaması, iş hayatında kötü gidecek olan bir dönem şeklinde yorumlanır. Rüyada kirli ceket görmek arkadaş çevresinde bulunan kötü kalpli kadın olarak da tabir edilir.

Rüyada beyaz ceket görmek rüya sahibi için hayırlı bir rüyadır. Rüyasında beyaz ceket gören kişi yakın zaman da evlenir, evli kişi yeni ev sahibi olur. Mutlu günlerin başlangıcı olan bu rüya, sağlıklı ve uzun bir ömür hayatını temsil eder.

Rüyada ceket yıkadığını gören kimse yakın zamanda tüm borçlarını öder. Sıkıntıdan kurtulmak, yeni iş bulmak, işe başlamak şeklinde rivayet edilir. Temiz ve hayırlı günlerin yakında olduğuna işaret eden bir rüya olması nedeniyle önemlidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

184