Rüya tabiri ara

Cover Image

Cehennem

Ekim 4, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada cehennem görmek, cehennem rüyası gaflete düşmeye, şeytanın emri altına girmeye, sıkıntı yaşayarak güvende olmamaya yorumlanır. Rüyasında cehennemi gören kimse, her anlamda zor duruma düşmesine sebep verecek zor günler yaşayacaktır. Cehennem rüyası bazen de kötülüklere karşı yenik düşmeye, hayatı kolay yollarla elde etme düşüncesine gitmeye, helal olan rızkları görmezden gelmeye tabir edilir. Kişinin rüyasında cehennem görmesi, iş hayatının yanı sıra aile hayatında da sorunlarla boğuşarak sebepsiz bir çok tartışmaların ortasında kalacağına tabir edilir.

Rüyada Cehennem Görmek Ne Demek?  

Rüyada cehennem görmek, cehennem rüyası  kişinin yaptığı günahlardan dolayı çekeceği azap korkusuna, şerden ve şeytanı varlıklardan medet ummasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler yoldan çıkmış, doğruyu ve güzeli göremeyen, hayatını kötülüklerde donamış kimselerdir. Rüyada cehennem görmek, bazen de duygulara yenik düşmeye, zarar olacağını bile bile hatalara göz yummaya, üzülmenize sebep verecek olayların içinde yer almaya ifade edilir. Bu rüya bazen de kişinin kuracağı yanlış dostluklarına, hayatını  yaşanmaz hale getirecek kötülüklerin içine sokacağına ifade edilir.

Rüyada Cehennem Ateşi Görmek  

Rüyada cehennem ateşi görmek, bu rüya kişinin başının ağrımasına sebep verecek,  kafasında kuşkular oluşturacak işlere yönelerek çıkış kapısı arayacağına yorumlanır. Rüyasında cehennem ateşi gören kimse, yaptığı kötülüklerden dolayı azap çekerek işlediği günahlarının içinde boğulacaktır.

Rüyada Cehennem Kapısı Görmek  

Rüyada cehennem kapısı görmek, rüya sahibinin hayatını etkin kılan bu rüya kişinin yaptığı hatalardan ders alarak hayatını düzene sokacağına, geçmişte kalplerini kırdığı kimselerden helallik dileneceğine yorumlanır. Rüyasında cehennem kapısı gören kimse, hatasını anlayarak kırgınlık güttüğü kimselere karşı tükürdüğünü yalar hale gelir.

Rüyada Cehennem Çukuru Görmek  

Rüyada cehennem çukuru görmek, bu rüya kişinin yaşayacağı hayal kırıklığına,pişmanlık duyacağı hatalar yapmasına yorumlanır. Kişinin rüyasında cehennem çukuru görmesi, sonradan pişman olacağı hatalar yaparak hem kendisini hem de sevdiklerini zor duruma sokar.

Rüyada Cehennem Ateşinde Yanmak  

Rüyada cehennem ateşinde yanmak, bu rüya kişinin yanlış yolları seçerek şeytanın oyunlarına yenik düşeceğine, hayatının kararmasına sebep verecek dostluk edinerek güzel giden hayatını yaşanmaz hale getireceğine yorumlanır. Rüyada cehennem ateşinde yanmak, bazen de kaybedilen değerlere, umudun yok oluşuna, kazanılan kazançların hiç uğruna yok oluşuna işaret edilir.

Rüyada Cehennem Zebanisi Görmek 

Rüyada cehennem zebanisi görmek, bu rüya düşünülenin aksine gören kişi için son derece hayırlı olup kişinin maddi ve manevi yönden rahata ererek murat kapısının sonuna kadar açık kalacağına yorumlanır. Rüyasında cehennem zebanisi gören kimse, uzatılan yardım  eli sayesinde tüm sıkıntılarınında kurtularak rahat nefes alır.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada cehennem görmek, kötülüklere, kişinin başına gelecek olan üzücü olaylara, rızkın kesilmesine, kötü insanlarla dostluk kurmaya yorumlanır. Rüyasında cehennem gören kimse, üzerinde ki rahmanlardan sıyrılıp tüm vücudunu kapsayan kötülüklerle azap çukurunda boğulurlar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

878