Rüya tabiri ara

Cover Image

Çay Dökmek

Mayıs 12, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada çay dökmek, pot kırmak şeklinde ifade edilen rüya istem dışı sözler sarf etmeye, sonradan pişmanlık  duymaya yorumlanır. Çay döktüğünü gören kimseler, ağızlarından çıkacak sözlerle karşısındaki insanı zora sürükleyerek mahreminin çıkmasına sebebiyet verirler. Bu rüyayı gören kimseler, hayatlarını yakından ilgilendirecek hayati önem taşıyan  bazı konularda karar verme konusunda sıkıntıya düşerler. Çay dökmek, rüyası hanede hareketli anların yaşanmasına, haneye gelecek hayırlı misafirle telaşa girmeye, istek ve arzuların bitmemesine ifade edilir. Kardeşler arası yaşanılan miras kavgalarını da içeren bu rüya, kişinin mal mülk davası yüzünden akrabaları ve aileleri ile ayrılma noktasına gelerek araya mizah sokacaklarını ifade edilir.

Rüyada Çay Dökmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada çay dökmek, alınacak olan hayırlı habere işaret olan rüya yaşanılan sorunları bir bir çözüme kavuşturmaya, beklenilenin üstüne çıkarak muvaffakıyete ermeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, çevreleri tarafından sevildikleri gibi başarılı oldukları eserlerle de sürekle olarak anılırlar. Çay dökmek, ifadesi bazen de yardımlaşmaya, el açıklığına, paylaşmaya, iyilik yanlısı kimse olmaya, hayattan keyif almaya tabir edilir.

Rüyada çay dökmek diyanet, çay dökmek, haneye gelecek misafire, çay içmek, iş hayatınız ve aşk hayatınızda başarıya ulaşmaya işarettir. Rüyada çayı devirip dökmek, planladığınız bir takım işlerin yarım kalacağına, haneye gelecek misafirlere çay doldurmak, hayırlı haberler almaya yorumlanır. Rüyasında çay içtiğini gören kimse, gerek iş hayatında gerekse toplum karşısında başarılı olur. Rüyada paket çay görmek, yeni hayaller ve beklentiler peşinden koşmaya, hayal dünyanızı genişletmeye ifade edilir.

Rüyada Halıya Çay Dökmek  

Rüyada halıya çay dökmek, kişinin geçmişinden bir takım duygular yaşadığı kimse ile tekrar bir araya gelerek o kimsenin kötülüklerine ve zorbalıklarına boyun eğeceğine yorumlanır. Bu rüya gören kimsenin bir anlık hislerine kapılması yüzünden hayatının alt üst olmasına sebebiyet vereceğine işaret edilir. Halıya çay dökmek,rüyası, göze gelmeye, dalgınlığa,olaylara karşı gereğinden fazla kafa yormaya ifade edilir.

Rüyada Çay Dökülüp Yanmak  

Rüyada çay dökülüp yanmak, hane içinde birlik ve düzenin yok olup ciddi sorunların boy göstermesine, yalnız kalmanıza sebep olacak kimselerle ahbaplık kurarak hem kendinizi hem de ailenizi zan altında bırakmaya yorumlanır. Rüyasında çay dökülüp yandığını gören kimse, kendisini diğer insanlardan uzak kılarak çevreye ve insanlara karşı daima korkularıyla yaşarlar.

Rüyada Birinin Üstüne Çay Dökmek 

Rüyada birinin üstüne çay dökmek, ticari sürtüşmelere işaret olan rüya kişinin rakiplerini saf dışı bırakmak adına her türlü oyunu sergileyerek amaçlarına ulaşacaklarına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, çıkarları doğrultusunda yaşayan, kimseyi dikkate almayan, başına buyruk kimsedir. Rüyada birinin üstüne çay dökmek, o kişiye iftira atmaya, kişinin zarar görmesine sebep olacak eylemlerde bulunmaya sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1229