Rüya tabiri ara

Rüyada Çarşaflı Kadınlar Görmek

Ocak 8, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Çarşaflı Kadınlar Görmek Rüya tabircileri tarafından gizem ve karamsarlık olarak nitelendirilen bu rüyanın tabiri kişinin sosyal yaşantısı ile yorumlanmaktadır. Bir kimse rüyasında kara çarşafa bürünmüş bir bayan görürse rüya sahibi çevresindeki insanlardan zarar görür. Çarşaf içerisinde kadının görülmesi kişinin gizli ve esrarlı işlere gireceğine delalettir. Bir kimse rüyasında çarşaflı kadın görürse sosyal yaşantısında girmiş olduğu ticaretinde zarar görür. Görmüş olduğu bu zararın temelinde yapmış olduğu gizli saklı anlaşmalar ve ticaretine hile katmasından kaynaklıdır. Şayet bir kimse devlet memuru olarak çalışmaktaysa, bu kimse devletin vermiş olduğu imkanları kendi çıkar ve menfaatleri için kullanır. Bu nedenle böyle bir rüya gören devlet memuru devlete ait malları kendi çıkarları amacıyla kullanmasından dolayı zarara uğrar. Bir işletme sahibi rüyasında çarşaflı ve yüzü belli olmayan bir bayan görmesi halinde bu durum iyi değildir.

Çünkü işletmesinde kendisinin arkasından gizli saklı işler çeviren iki yüzlü insanlarla karşı karşıyadır. Bu nedenle bu kimse işlettiği kurumu, emanet ederek bıraktığı kişilere oldukça dikkat emelidir. Bir kısım rüya tabircileri ise rüyada çarşaflı kadın görmeyi güvensizlik olarak nitelendirmiştir. Böyle bir rüya gören kimse sosyal hayatında aktif değildir ve arkadaş edinmekte zorlandığı şeklinde yorumlar yapmıştır. Rüya tabircileri her ne kadar olumsuz olarak nitelendirmiş ise de bir kısım rüya tabircileri çarşafın altında yatan güzelliklere mazhar olunacağına, karanlık ve sonu gözükmeyen yolların aydınlığa açılacağı şeklinde yorumlar yapmıştır.

Rüya sahibi rüyasında kara çarşaflara bürünmüş bir kadın görmüş ve bayanın yüzünü tam olarak seçmiş ise, çevresinde dost görünen insanların gözüne baka baka kendisine zarar verdiğine işarettir.

Ancak kadının yüzünün açık olması, rüya sahibine zarar verecek insanları gün yüzüne çıkartacaktır. Bir kimse eğitim alanında çalışmalar yapmakta ve rüyasında şişman ve kara çarşaf içerisinde bulunan bir bayana görürse bu durum oldukça güzel bir haberdir. Çünkü yıllardan beri vermiş oldukları emeklerin meyvesini almak üzeredir. Yıllar boyunca yapmış olduğu çalışmalar bir gizem içerisinde kendisini korumakta iken birden bire her şey çözülerek güzel günler gelecektir. Bir kısım rüya tabircilerince sinsi ve kendini belli etmeyen büyük bir düşmana işaret olduğunu dile getirmişlerdir. Ayrıca kişi dünya ile çok fazla meşgul olduğundan dolayı manevi hayatında hataya düşer. Böyle bir rüyayla karşı karşıya kalan kimse yapmış olduğu hatalardan dolayı oldukça dikkatli olmalıdır.

Rüya sahibi rüyasında beyazlar içeresinde örtünen ve güzel yüzlü bir bayanı görmesi oldukça hayırlıdır. Şayet bu rüyayı gören kimse bekar ise hayırlı bir izdivaç yapar. Ayrıca yuvası bereketlenir ve maddi anlamda hiçbir sıkıntıya girmez. Şayet bir kimse ticaret ile uğraşmakta ve rüyasında beyaz çarşaflı bir bayanın kendisine tebessüm ile bakması oldukça hayırlıdır. Çünkü bu kişi kazanmış olduğu servetini helal yolda harcar ve hayırlı amel etme gayreti içerisindedir. Bu kimse çevresine yapmış olduğu yardımlardan dolayı hayır duaları alacağına işarettir. Şayet bir kimsenin normal hayatında düşmanları bulunmakta ise rüyasında beyaz çarşaflı bir bayan görmesi, bu düşmanlarından kurtulacağına işarettir. Ayrıca düşmanları artık kendisine zarar vermeyecek, bir daha karşılarına çıkmayacaktır. Rüyasında çarşaflı kadın gören bir kimse iki yüzlü insanlara ve düşmanlarına karşı oldukça dikkat etmelidir. Başına gelebilecek musibetlere karşı Allah’a sığınmalı ve bol bol sadaka çıkarmalıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1556