Rüya tabiri ara

Cover Image

Çarşaflı Kadın

Ocak 18, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada çarşaflı kadın görmek, kişinin hayata karşı yaşadığı olumsuz olaylardan ötürü insanlara karşı sevgisini ve inancını kaybederek insanlardan uzak olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler inançları uzak olan zayıf görüşlü, kendi doğrularının peşinde olan kimselerdir. Rüyada çarşaflı kadın görmek, bazen de gelip geçici olaylara takılmaya, kafanızı anlamsız olaylarla doldurmaya, mutsuz olmaya ifade edilir. Çarşaflı kadın sembolü bazen de hanenizin etrafında gölge gibi dolaşan kötü niyetli kimselere bu kişilerden zarar görmeye, düzenin bozulmasına ifade edilir.

Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek Ne Demek?  

Rüyada çarşaflı kadın görmek, karamsarlıktan kurtulmaya, çevrenizdeki insanları kendinizden uzak kılmaya, sessizliğinizi koruyarak kendi kabuğunuza çekilmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler her şeye kuşkulu gözlerle yaklaşarak çevresinde olup biten olayları ön yargılı yaklaşmaktan uzak olmazlar. Rüyada çarşaflı kadın görmek, bazen de kötü niyetli iffetsiz kadına, yuva yıkmaya, kişinin hanesinde birlik beraberliğin ve sevginin yok oluşuna ifade edilir.

Rüyada Çarşaflı Kadınla Konuşmak  

Rüyada çarşaflı kadınla konuşmak, farklı kişilerle değişik ortamlarda olmaya, mezhebin izin dışına çıkarak bilmediğiniz konularda yorum yapmaya yorumlanır. Rüyada çarşaflı kadınla konuşmak, bazen de kişinin sessizliğini bozarak kendisine yapılan oyunlar karşısında dik durmasına, olası olayları tekrar gözden geçirerek olumsuz bir çok duruma olumlu gözlerle bakmasına tabir edilir.

Rüyada Çarşaflı Kadından Korkmak   

Rüyada çarşaflı kadından korkmak, hayatınızı zora sokacak size her anlamda kötülük getirecek kimselerle birlikte olmaya, ilerde pişmanlık duyacağınız hatalar yapmaya, zora düşmeye yorumlanır. Rüyada çarşaflı kadından korkmak, bazen de yapılan sebepsiz şakalara, gülünç duruma düşmeye, toplum gözünde irdelenmeye tabir edilir.

Rüyada Çarşaflı Kadınla İlişkiye Girmek  

Rüyada çarşaflı kadınla ilişkiye girmek, nasibin haram yollarla kazanılmasına, hayırlı yoldan saparak kötülüklere bürünmeye yorumlanır. Rüyasında çarşaflı kadınla ilişkiye girdiğini gören kimse, kendisini günah çukuruna sürükleyerek tövbe edip dönmek yerine yaşadığı anın keyfi karşısında büyülenerek günah yapmaya devam edecektir

Rüyada Kara Çarşaflı Kadınlar Görmek  

Rüyada kara çarşaflı kadınlar görmek, kişinin kötü düşüncelerinden kurtularak kendisini her anlamda yenileyeceği hayırlı kimselerle birlikte olacağına yorumlanır. Rüyada kara çarşaflı kadınlar görmek, bazen de hayırlı yollara baş koymaya, tövbe etmeye, iyi ve güzel dostluklar kurmaya, nasibi alın teri dökerek kazanmaya ifade edilir.

Rüyada Çarşaf Görmek 

Rüyada çarşaf görmek, bu rüya kişinin iffet sahibi olup inancına son derece bağlı olduğuna, kültürünü her anlamda etkin kılınarak girdiği her işte hayırlı sonla ayrılacağına yorumlanır. Rüyada çarşaf görmek, bazen de kişinin gizli sırlarının açığa çıkmasına, dara düşmeye, insanların gözünde dışlanacak konuma gelmeye ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada çarşaflı kadın görmek, sevdiğiniz kimselerde sakladığınız sırlarınıza, başınızın ağrımasına sebep olacak bir takım olayların içine düşeceğinize yorumlanır.

İslami Yorumu, rüyada çarşaflı kadın görmek, kara çarşaf rüyası erkek için emanete sembol edilirken kadın için ziynet olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler hayırlı ve helal nasiplere el açarak haktan daima hayırlı ve güzel olanı dilerler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4499

Rüya Sitesi Linkleri