Rüya tabiri ara

Rüyada Çarşaf Asmak

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada çarşaf asmak kişinin hayatının dıştan bakıldığında çok sakin olduğuna ama içten bakıldığında çok büyük sorunların yaşandığına işarettir. Rüya sahibi sırlarını kimseye söylemeyerek kendisi çözmeye çalışır ama bu konuda başarılı olamayacak kadar aciz durumda olacağına yorumlanır. Rüyada çarşaf yıkamak rüya sahibi çevresine ne kadar ketum davransa da yine faydayı aile içinden ve yakın arkadaşlarından görecektir.Rüyada beyaz çarşaf asmak rüya sahibi tabiri caizse hayatının çarşaf gibi dolanmasından zor zahmetler neticesinde kurtulup, refaha erecektir.

Rüyada yıkanmış çarşaf asmak gerçek hayatta inadından vazgeçmeyen, dediğim dedik birinin olduğuna yorumlanır. Rüya sahibi hep kendi istediğinin olmasını ister aksi takdirde çok mutsuz ve agresif bir kişiliğe bürüneceğine işarettir. Rüyada balkona çarşaf asmak aynı zamanda geçimsiz bir kadına da yorumlanır. Renkli çamaşır asmak evlilik konusunda baskın olmaya çalışan, kocasını bezdiren, aileyi yöneten kişi olmaya çalışan ve her konuda yalnız kendi düşüncelerinin doğru olduğuna inanan bir kadının habercisidir. Evin içine çamaşır asmak rüya sahibinin aile içinde eşiyle geçimsizliğine, huzursuz olduğuna ve yüzünün gülmediğine yorumlanır.

Rüyada ipe çamaşır asmak rüya sahibinin yeni bir hayata yelken açacağına işarettir. Rüya sahibinin yeni bir çevre edineceğine, mekan değişikliği yaşayacağına alamet eder. Yıkanmış beyaz çamaşır asmak aynı zamanda bu rüya önemsiz bir sorunun en kısa atlatılacağına ve rahata erileceğine yorumlanır.Rüyada temiz çarşaf asmak rüya sahibinin kendini bulunduğu ortama göre değiştireceğine, yeni yeni bilgiler edineceğine işarettir. Rüya sahibi egolarından arınacak, komplekslerinden kurtulacak ve kendini geliştirecek, güzel bir insan olma yolunda ilerleyecek tabir edilirse.

Rüyada çarşaf topladığını görmek, rüya sahibinin canını sıkmayacak lakin biraz keyifsiz olmasına neden olacak bir durumla karşı karşıya geleceğine yorumlanır. Kişinin bu sıkıntıdan etkilenmeden ve zarar görmeden üstesinden geleceğine, hafif şekilde atlatacağına tabir edilir.Rüyada çarşafa büründüğünü görmek, rüya sahibinin kimseyle paylaşmadığı bir fikrinin olduğuna işarettir. Henüz vakti gelmeyen bir meselenin varlığına yorulur.

Rüyada yırtık çarşaf asmak, rüya sahibinin yaşamında sıkıntı ve zorluk çekeceğine, kırmızı çarşaf asmak kötü günler göreceğine, mavi çarşaf asmak mutsuz bir hayat süreceğine delalettir.Rüyada beyaz çarşaf asmak iş hayatında büyük işler peşinde koşan rüya sahibinin, hayallerini gerçekleştirmek için eşinden onay alacağına yorumlanır. Rüya sahibinin yapacağı işte karısının da söz hakkı olduğuna işarettir.Rüyada siyah çarşaf asmak, rüya sahibinin çevresinde riyakar insanların olduğuna ve bu kişilerden zarar göreceğine yorumlanır.Rüyada yeşil çarşaf asmak rüya sahibinin kalpten geçireceği muradına tez vakitte kavuşacağına ve sarı çarşaf asmak sevinç gözyaşları dökeceğine yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

673