Rüya tabiri ara

Rüyada Çamurlu Su İçmek Görmek

Mart 16, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada çamurlu su içmek rüyayı gören kişinin çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçirdiğine, çok büyük huzursuzluk yaşayıp bir süre sevinç ve neşe gibi bir takım duyguları yaşayama cağına, etrafındaki insanlar ile sürekli bir tartışma halinde olacağına, her şeyde bir sorun çıkaracağına, en ufak şeyden bile çok ciddi kavga çıkaracağına rivayet eder.

Rüyada çamurlu su temizlemek Aynı zamanda bu sorunlu ve sıkıntılı durumdan kurtulmak rüya sahibinin, biraz sakin duruma gelmesi, daha rahat edeceği bir yere gitmesi yada bir şeyler yapması ve rüyada çamurlu su birikintisi görmek hayatı daha rahat olan bir olarak yaşaması gerektiği şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada çamurlu su akması verilen sözlerin tutulacağına, kazançlı işler yapılacağına, hayırlı günlere, paranın bereketli olmasına, güvende olmaya, devlette yüksek mertebeye ulaşacağına, ilişkisinin iyi olacağına işaret eder. Çamurlu akan su görmek olumsuz anlamda yorumlayan rüya alimlerine göre rüyada çamurlu su görmek, zalim bir yabancıya, korkuya, kötülük görmeye ve maddi anlamda zorluğa delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şu şekilde yorumlamışlardır, rüyada çeşmeden çamurlu su akması bu rüya cefa çektikten sonra ulaşacağı güzel bir geleceğe, umudunu kaybettikten sonra ulaştığı sevince, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği beceriye kavuşmaya, çektiği sıkıntıların sonunda hak ettiği müjdeli bir haber almaya yorumlanmıştır.

Rüyada evi çamurlu su basması genel anlamda iyiye yorulmayan rüyalardan biridir. Statü kaybı, kazanç eksikliği, iftiraya uğramak şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada bulanık çamurlu su görmek Bunların dışında aldatılmak, manevi anlamda sıkıntıya düşmek şeklinde de yorumlanmıştır.
Ayrıca rüyada çamurlu su görmek, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya, emniyette olmaya, duygusal hayatın yolunda gittiğine, tertemiz nimete ulaşmaya, hayırlı işler yapılacağına, varlıklı bir adama, rüyada çamurlu su baskını görmek üzerine çamurlu su dökülmesi bereketli zamanlara ulaşacağına, finansal anlamda yükü olan insanlardan uzak durulacağına, paraya gelecek olan berekete şeklinde yorumlanmıştır.

Bunun yanı sıra bir kaç gün içinde gelecek müjdeli bir haber almaya, sevenleriyle yapılacak sohbete delalet eder. Olumsuz anlamda yorumlayan rüya tabirciler ine göre rüyada çamurlu su görmek, içinden çıkılması zor bir durumla yüz yüze gelineceğine, rahatından olmaya, umutsuzluğa düşeceğine, kıymet kaybetmeye işarettir.

Rüyada üzerine çamurlu su sıçraması kimi zamanda bu rüya şöyle yorumlanmıştır, uğraşlarının sonunda hak ettiği beceriye, yardım alarak kavuştuğu toplu kazanca, çektiği zorlukların sonunda beklediği servete kavuşmaya, zahmet çekerek elde etmek istediği iyiliğe şeklinde yorumlanmıştır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2896

Rüya Sitesi Linkleri