Rüya tabiri ara

Rüyada Çamaşır Suyu Almak Dökmek Görmek

Mart 17, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada çamaşır suyu dökmek kişinin, geçmişindeki bazı hatalı davranışlardan kaynaklı anılarından kurulmak istediğine ve kendisine temiz bir yol çizmek için yapacağı hamleye delalet eder. Çamaşır suyu ile temizlik yapmak şahsın yüreğindeki kini atarak, hilekar hislerini bastırarak ve pesimist bakış açısını değiştirerek refaha ereceğine dair ilk sinyallerdir de diyebiliriz. Rüyasında çamaşır suyunu bulaşıklarını yıkamak için kullandığını gören kişi bunu, helal kazanca kavuşacağına ve çoluk çocuğunun rızkını helal yollardan sağlayacağına kanaat getirmelidir. Rüyada çamaşır suyunun üstüne dökülmesi temiz kazancın bereketinin de bir timsalidir bu rüya.

Rüyada çamaşır suyu görmek çamaşır suyu ile kirli çamaşırları temizlemeye çalıştığını gören bir kimsenin rüyası iki farklı şekilde yorulur. İlki, rüyayı gören kişinin yıkadığı çamaşırın bir başkasına ait olması durumudur ve bu yardımseverliğe, başkasının ayıbını ustalıkla görmezden gelmeye, riyakar tavırlardan kurtulmaya ve kul hakkı için tövbe etmeye işaret eder. Rüyada tuvalete çamaşır suyu dökmek rüyayı gören kişinin kendi çamaşırlarını yıkadığını görmesi halidir ki bu kişinin yaşantısındaki bazı aksaklıkları gidereceğine, rüyada çamaşır suyu ile tuvalet temizlemek çektiği ıstırapların son bulacağına, ruhen arınarak huzurlu bir yaşam süreceğine ve temiz duygularla birini seveceğine yorulur.

Rüyada çamaşır suyu içmek çamaşır suyunu şişe içinde ve keskin bir koku yayar halde gören kişinin bazı hatalarından pişmanlık duyma vaktinin gelmiş de geçiyor olduğuna ve kişinin kendisine bir an önce çeki düzen vermesi gerektiğine alamettir. Deterjan formunda değil de bir leğen içinde bulunan ve yıkanmakta olan çamaşırların suyundan, çok susamış olduğu için çaresizce içmekte olduğunu gören kişinin çekeceği bir sıkıntının an derecesinde yakın bir tarihte kapıyı çalacağına yorulur.

Rüyada çamaşır suyu lekesi görmek gören bir kadın hamile ise, yüzde elliden daha fazla bir ihtimalle kız evlat sahibi olabilir. Kıyafete çamaşır suyu dökülmesi Bu kadın tek başına ve biraz da telaş ile bembeyaz kıyafetlerden oluşan çamaşırları çamaşır suyu ile çitileyerek yıkamakta ise, yüksek ihtimalle erkek evlada kavuşacaktır.

Rüyada çamaşır suyu ile bulaşık yıkamak verilen sözlerin tutulmaması nedeniyle rüya sahibinin eşiyle arasında kronik hale gelen kalp kırgınlıklarının, çekilen onca sıkıntının ardından anlaşmayla sonuçlanacağına ve rüya sahibinin eşiyle arasındaki hasreti çekilen sağlıklı ilişkinin sağlanılacağına tabir edilir.

Rüyada çamaşır suyu içmek parayla ilgili darlık yaşayanlara uygun bir yorumlama yapılırsa, ekonomik yönde son derece geniş imkanları olan bir adamla ortaklık yapıp çok para kazanmaya ve oldukça uzun bir süredir devam eden maddi anlamdaki dibe vuruşun yerini ekonomik güçlenmenin almasına yorumlanması gereken bir rüyadır.

Rüyada çamaşır suyu lekesi görmek alacakların tahsil edilememesinden dolayı yaşanan parasal yöndeki vahim durumun bitip, resmi kurumlardan alınan destekle beraber mali imkanların kat kat artarak, ekonomik manada çok iyi bir duruma gelineceğine tabir edilir.

Rüyada çamaşır suyu ile temizlik yapmak sırların ortaya dökülmesi sebebiyle rüya sahibinin abisiyle arasında gittikçe artan kavga ve çekişmelerin, yaşanan onca üzüntüden sonra sona ereceğine, böylelikle rüya sahibinin abisiyle arasındaki barış ortamının eski durumuna döneceğine yorumlanır.

Rüyada çamaşır suyu sıçraması evliliği düşünen bir kadının rüyasıysa, herkesçe güvenilir kabul edilen, maddi açıdan durumu çok iyi olan ve iyi tanıdığı orta yaşlı bir adamla mutlu bir yuva kuracağına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada çamaşır suyu satın almak bir bakış açısına göre rüya sahibinin, insanlara yardımcı olmaktan mutluluk duyan, nezaket ve anlayışlılık açısından özverili davranan, buna bağlı olarak ta haklı olarak çevresinde sevilen bir insan olduğuna işaret eder.

Rüyada elbisenin çamaşır suyu olması bir çok ihtiyacın karşılanamamasına neden olan parasal anlamdaki olanaksızlıkların nihayet sona erip, umulmadık bir yerden ele geçen para vesilesiyle zaman ilerledikçe daha da fazla kazanç sağlayarak, mali yönde ferah bir ortamın oluşmasına yorum yapılır.

Rüyada kıyafetinin çamaşır suyu olduğunu görmek maddi yöndeki üzüntü verici işlerin tersine, karı ve kazancı yüksek işlere girilmesi nedeniyle daha fazla para kazanılarak, ekonomik manada çok büyük bir rahatlamanın söz konusu olacağına yorumlanır.

Rüyada halıya çamaşır suyu dökülmesi sorunları çözmekle ilgili ortaya konulan çabanın, mali açıdan geniş imkanlarıyla tanınan birisiyle ortak olup maddi menfaat sağlayarak edinilen maddi imkanlar sayesinde güzel neticelerinin alınacağına yorulması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyada üstüne çamaşır suyu dökülmesi mali alanda imkansızlıkları olanlardaki psikolojiye göre tabirlenirse, ekonomik anlamda zenginliğe sahip birinin yardımıyla ayağa kalkmaya ve bu vesileyle yıllardır devam eden maddi anlamdaki kısıtlı şartların ortadan kalkmasına yorulması mümkün olan bir rüyadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1603