Rüya tabiri ara

Cover Image

Çamaşır Mandalı

Ekim 3, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada çamaşır mandalı görmek, kişinin başına gelecek olan üzücü olaylara ve bu olaylardan çıkaracağı derslere işaret olan bu rüya uyarı niteliğindedir. Rüyasında çamaşır mandalı gören kimse, attığı yanlış adımlar, ve anlamsızca davranışları yüzünden ilerde pişmanlık duyacağı büyük hatalar yaparak hem kendisinin hem de ailesinin üzülmesine sebep verecek olayların içine girer. Rüyada çamaşır mandalı görmek, bazen de tövbe etmeye, af dilemeye, geçmişte yapılan kötülükleri sineye çekmeye tabir edilir. Bu rüya gören kişi ya da kişiler için kimi zaman da evlilik yolunda atılan yanlış adımlara, cefa çekilerek yapılan bir işte hayal kırıklığı yaşamaya, sizi ve ailenizi mutsuz kılacak olayların içine sürüklenmeye ifade edilir.

Rüyada Çamaşır Mandalı Görmek Ne Demek?      

Rüyada çamaşır mandalı görmek, çamaşır mandalı rüyası gören kişi için pekte hayırlı olmayan, aksine kişinin mutsuz olmasına sebep verecek olaylara sürüklenmesine yorumlanır. Rüyasında çamaşır mandalı gören kimse, hayata yönelik attığı her adımda mutsuz olup şansını ve kısmetini sonuna kadar kapalı kılar. Bu rüya bazen de gözü dışarıda olan eşe, ikili ilişkilerde çıkmazlara girmeye, hayallerin ve beklentilerin yarım kalmasına tabir edilir. Rüyada çamaşır mandalı görmek, kişinin azimle ve kararlılıkla yaptığı işte sonuca varamamasına, beklentilerini yanlış yönlerde değerli kılarak verdikleri mücadelelerde yenik duruma düşmesine tabir edilir.

Rüyada Çamaşır Mandalı Bulmak  

Rüyada çamaşır mandalı bulmak, bu rüya kişinin eline geçen kazançları har vurup har savurarak kısa zaman da sıfırı tüketeceğine, açılan kısmet kapılarını kapayarak rızkını körelteceği ne yorumlanır. Rüyasında çamaşır mandalı bulan kimse, kendisi ve ailesi için hayırlı olmayan yanlış yollara saparak kuracağı dostlukları yüzünden ileriye dönük zarar görmesine sebep verecek büyük hatalar yapar.

Rüyada Çamaşır Mandalı Satın Almak 

Rüyada çamaşır mandalı satın almak, bu rüya kişinin yaşayacağı bazı üzücü olaylardan dolayı canının ciddi anlamda sıkılarak iş hayatında çalışma hevesinin yok olacağına yorumlanır. Rüyasında çamaşır mandalı satın aldığını gören kimse, kendisine karşı yapılan kötülükler karşısında iyice bezmiş hayata yönelik beklentilerini ve hayallerini köreltmiştir.

Rüyada Çamaşır Mandalı Toplamak  

Rüyada çamaşır mandalı toplamak, kişinin rüyasında çamaşır mandalı toplaması rızkının peşinde koşarak her türlü zorluklarla mücadele etmesine, kazancını hayırlı yatırımlarda kullanmasına yorumlanır. Rüyasında çamaşır mandalı topladığını gören kimse, uzatılan yardım ellerini doğru yerlerde kullanarak kısa zaman içinde tüm sıkıntılarından arınacak hale gelir.

Rüyada Renkli Çamaşır Mandalı Görmek  

Rüyada renkli çamaşır mandalı görmek, bu rüya kişinin yaşayacağı renkli hayatına ,sevdikleri insanlarla geçireceği hoş vakitlerine, pozitif düşünceli yapıya sahip oluşuna yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler gezmeyi ve farklı mekanlarda yer almayı seven, olası her türlü kötülüklerden bile olumlu güzel sonuçlar çıkarabilen iyi huylu kimselerdir

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada çamaşır mandalı görmek, bu rüya kişinin manevi inançlarından uzak, hayatı tek yönlü yaşayan yapıya sahip olup işlediği günahlarına, sevap kapılarını kapamasına, kazancını köreltecek işler yapmasına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4235