Rüya tabiri ara

Cover Image

Çamaşır Katlamak

Ekim 3, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada çamaşır katlamak, rüya sahibinin hayatını güzel kılacak aktiviteler içinde yer alıp başının ağrımasına sebep verecek olayları çözeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler kafalarında çelişki uyandıran işleri sonlandırarak hem kendilerini hem de ailelerini mutlu kılarlar. Rüyada çamaşır katlamak, bazen de yapılan yeniliklere, ticari anlamda atılan adımlara, başarının kat ve kat artmasına tabir edilir. Bu rüyayı gören kimseler başarıları ile kısa zaman da şöhret kapılarını aralayarak isimlerinin bir çok yerde duyulmasına sebep verecek etkinlikler içine girerler. 

Rüyada Çamaşır Katlamak Neye İşarettir? 

Rüyada çamaşır katlamak, çamaşır katlamak rüyası hayatı sil baştan yaşamaya, eğlence olan düşkünlüğe, kişinin kafasının karışmasına sebep olan olaylara çözüm bulmasına yorumlanır. Rüyasında çamaşır katladığını gören kimse, azmi ve başarıları sayesinde kısa zaman da büyük işlerde ismini duyurarak başarısını günden güne arttırır. Rüyada çamaşır katlamak, bazen de sadık dosta sahip olmaya, sevdiğiniz kimselerden her anlamda destek görmeye, çevrenizdeki insanlara karşı kendinizi mutlu hissetmeye ifade edilir.

Rüyada Kirli Çamaşır Görmek  

Rüyada kirli çamaşır görmek, bu rüya kötü niyetli, ahlaksız kimseden gelecek kötülüklere, düzeninizin kısa sürelide olsa bozulmasına yorumlanır. Rüyasında kirli çamaşır gören kimse, kendisine yapılan kötülükler karşısına sessizliğini bozarak olası tehlikelere anında karşılık verir. Bu rüya bazen de kötü niyetli kimselerle düşüp kalkmaya, günah pençesine düşmeye, şeytanın yolunda yürümeye ifade edilir.

Rüyada Çamaşır Yıkamak  

Rüyada çamaşır yıkamak, genellikle hayra ve güzelliğe işaret olan bu rüya kişinin geçmişinden ders alarak tövbe edeceğine, hayatını düzene sokacağına yorumlanır. Rüyasında çamaşır yıkadığını gören kimse, manevi inançlarını yüksek kılmak ve tövbe etmek için Allah’a sığınarak ona el açar. Çamaşır yıkamak, rüyası bazen de çevrenizde var olan sinsi düşmanlardan kurtulmaya, ailenizi kötülüklerden uzak tutmaya ifade edilir.

Rüyada Temiz Çamaşır Görmek  

Rüyada temiz çamaşır görmek, kişinin ameline işaret olan bu rüya gören kişinin günahsız, kötülüklerden ve yasaklardan uzak hayatını ibadete ve inançlarına adamış olarak yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında temiz çamaşır gören kimsenin rızk ve kısmet kapısı sonuna kadar açık olup girdiği her işte mutlu sonuçla ayrılır.

Rüyada Islak Çamaşır Katlamak 

Rüyada ıslak çamaşır katlamak, bu rüya yarım kalmış işlere, insanlara karşı olan güven duygusunun yok olmasına, zarara girmenize sebep verecek hataların içine düşmeye yorumlanır. Rüyasında ıslak çamaşır katladığını gören kimse, ticari anlamda atılımlarını yanlış yerde etkin kılmaya çalışarak hem kendisinin hem de ailesinin üzülmesine sebep verecek sorunların içine girer.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1321