Rüya tabiri ara

Rüyada Cam Kırmak

Mart 17, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada cam kırmak rüya sahibinin yaşamının tamamen farklılaşacağına ve sıra dışı bir hal alacağına delalet eder. Rüya sahibinin aldığı kararlar neticesinde hayata bakışı ve savundukları konusunda farklılık yaşayacaktır. Rüya sahibinin bu kararları çevresi tarafından çok ses getirecek ve herkes tarafından ağızdan düşmeyerek konuşulacaktır. Rüyada cam kırılma sesi duymak kararlar işle ilgili olabilir, evlilik ile ilgili olabilir, mekan değişikliği ile ilgili olabilir.Rüyada cam kırıkları görmek, rüya sahibinin hem gerçek hem de mecaz anlamda canının yanmasına amacıyla olacak bir grup hadiseler yaşayacağı ile yorumlanır.

Rüyada cam kırılması gören kişi yeni projelere imza atacak. Rüyada cam görmek yeni yatırımlarda bulunacak ve kazancını iki misline çıkaracaktır. Rüya sahibi özel hayatıyla alakalı kararlar alacak ve bekar hayatını biranda sürpriz bir evlilikle tamamlayacaktır. Rüya sahibi mekan değişikliği ile ilgili kararlar alabilir zira bu kendisi için çok hayırlı olacaktır. Rüyada cam çerçeve kırılması yeni bir ev, yeni komşular, yeni arkadaşlıklar bu kararlar rüya sahibinin rahat ve huzurlu bir hayat sürmesi için yapması gerekenler. Tabi hayatıyla alakalı yapmış olduğu bu değişiklikler yakın çevresi tarafından dedikodu malzemesi olacaktır.

Rüyada cam kırmak da cam kırılması ile aynı manaya gelir. Rüya sahibinin geleceğini etkileyecek kararlar alması gerekeceği ve illa da bir ismim atıp atması konusu ile ilgili mecburi olacağı şeklinde tabir edilir. Bu devre rüya sahibinin yarınları amacıyla çok mühim olacak demektir.

Rüyada pencere camı kırılması rüya sahibinin yaşama karşı bazı olumlu değişiklikler yapacağına delalet eder. Rüya sahibi bu değişikliği tavrında ve duruşunda gösterecek, kararının netliğini belli edecektir. Rüya sahibi olaylar karşısında hep iyi niyetle yaklaşma huyundan vazgeçecek ve hayatın gerçeklerini görmeye çalışacaktır. Rüya sahibi artık gözünü açacak ve daha da bilinçlenerek olması gereken yeri anlayacaktır.

Rüyada kapı camı kırılması, rüya sahibi için pek iyi olduğu söylenemez ve hayırlara yorulmaz. Rüya sahibinin yaşayacağı bazı tatsızlıklara, zorluklara ve sıkıntılara alamet eder. Kişinin şansının kapanacağına ve başarısızlığa düşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatına bir takım hayırsız, uğursuz ve kötü kişilerin gireceğine rivayet eder.

Rüyada cam bardak kırılması rüya sahibi için çok büyük uğursuzluk olarak görülür. Aynı zamanda rüya sahibinin hane içinde bir cenaze çıkaracağına yorulur. Rüya sahibinin çok üzüleceğine ve gözündeki yaşın kurumayacağını delalet eder. Rüya sahibinin başında büyük bir musibetin dolaşacağına rivayet eder.

Rüyada araba camı kırılması rüya sahibinin başında dönüp dolaşan bir kötülüğün habercisidir.Kişi belalı işlere girebilir yada başını belaya sokacak kişiler ile tanışıklık edecektir. Rüya sahibi bu kişilerle iş birliği yapacak ve zarara uğrayarak büyük sıkıntılar yaşayacaktır.

Rüyada ayna camı kırılması rüya sahibi için bazen şer bazende hayır olarak görülür. Rüya sahibi için şans, başarı, kısmet, mutluluk ve zenginlik olarak yorumlanır. Aynı zamanda uğursuzluk ve şanssızlık olarak da ifade edilir.

Rüyada cam kırmak rüya sahibinin hayatında kritik bir devresinin yaşanacağına alamet eder. Bireyinin yeni kararlar alacağı, radikal işler yapacağı, birileri ile net olarak ebediyete kadar yollarını ayırırken birileri ile de ebediyete kadar bir araya gelmek amacıyla ismim atacağı manasına gelir. Bu rüya, sahibi amacıyla hayatının dönüm noktası sayılacak bir yol ayırımına gelmeye ve bu hususta bir karar kılmasına işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre cam kırılması hayırsızlık olarak kabul edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1762