Rüya tabiri ara

Rüyada cam görmek ne demek islami

Ağustos 12, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada cam görmek , hiç ummadığınız bir yerden karşısına kısmet çıkacağına , hem uzun hem de mutlu bir ömre sahip olacağınıza ve iş konusunda yüksek yerlere geleceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra bu rüya sıkıntı ve keder olarak yorumlanır.

Rüyada camdan ev yaptırmak

Rüyada camdan ev yaptırdığınızı gördüyseniz , sıhhatinizin bozulacağına delalet eder.

Rüyada camdan yapılmış eşyalar görmek

Rüyada camdan yapılmış eşya gördüyseniz , işlerinizin çok bereketli olacağına ve kapalı olan bahtınızın kısa süre içerisinde açılacağına işaret eder.

Rüyada cam eşya görmek

Rüyada cam eşya görmek , kişinin hem sağlıklı hem de mutlu birisi olacağına , bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınıza , hayatınız boyunca başarılardan başarılara koşacağınıza , önünüzün her zaman açık olacağına , evli değilseniz hayırlı bir yuva kuracağınıza , şansınızın açılacağına ve yakınlarınızdan hem saygı hem de sevgi göreceğinize alamet eder.

Rüyada cam eşya kırmak

Rüyada cam eşya kırdığınızı gördüyseniz , kısa zaman içerisinde müjdeli ve sevinçli bir haber alacağınıza , hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada cam eşya almak

Rüyada cam eşya aldığınızı gördüyseniz , büyük bir şansa sahip olacağınıza , hedeflerinize ulaşacağınıza ve isteklerinizin gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada cam silmek nedir?

Rüyada cam silmek , rüyayı gören kişinin rahata kavuşacağına , gelirinin artacağına , borçlarından kurtulup rahata ereceğine ve sıkıntılardan kurtulup mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder.