Rüya tabiri ara

Rüyada cam görmek

Eylül 12, 2014 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada cam görmek
Rüyada cam görmek, umulmadık bir yerden kıs­met gelmesine, uzun ve mutlu bir ömre, işte yükselmeye, yorulur. Rüyada cam görmek kimi yorumculara göre sıkıntı ve kedere yorumlanır. Bazende geçici hevesleri simgeler.

Soozi Holberche’ye göre: Rüyada cam görmek, korunma, tecrit olarak yorumlanır. Rüyada kırık cam görmek ise, bir şeyin sona ermesi demektir.

Rüyada camdan ev yaptırmak
Rüyada camdan ev yaptırdığını görenin sıhhati bozulur.

Rüyada camdan yapılmış eşyalar görmek
Rüyada camdan yapılan eşyalar görmek, işlerinizin bereketleniceğine, bahtınızın açılacağına işarettir.

Rüyada camlı bir pencerenin önünde gül görmek
Rüyada camlı bir pencerenin önünde gül görmek, benliğinizi, yazgınızın ulaşmak zorunda olduğu bütünlüğü temsil eder.

Rüyada bacaklarının camdan olduğunu görmek
Rüyada bacaklarının camdan olduğunu gören kişinin ecelinin geldiğine işaret eder.

Rüyada cam eşya görmek
Rüyada cam eşya görmek, sağlık ve mutluluk, bolluk ve bereket habercisidir. Hayatınız boyunca başarılı olacağınıza, önünüzün açık olacağına, şansın açık olacağına, hayırlı bir yuva kurmaya, yakınlarınızdan saygı ve sevgi göreceğinize işaret eder.

Rüyada cam eşya kırmak
Rüyada cam eşya kırmak, kimi yorumculara göre müjdeli ve sevinçli haber almaya, hayırlı ve güzel gelişmelere işaret eder.

Rüyada cam eşya almak
Rüyada cam eşya almak, büyük şansa, hedefe ulaşmaya, olumlu yaklaşımınızın isteklerinizin gerçekleşmesine yardımcı olacağına işaret eder.

Rüyada cam arkasından bakmak
Rüyada camın arkasından bakmak, sıkıntı ve üzüntü ile tabir edilir. Rüyada bir cam parçasından bakmak, hayal kırıklıkları yaşayabileceğinize işarettir.

Rüyada camdan dışarı bakmak
Rüyada camdan dışarı bakmak, tatil için seyehate çıkmaya işaret eder.

Rüyada camın temiz olduğunu görmek
Rüyada camın temiz olduğunu görmek, eşler arasındaki uyuma ve mutluluğa yorumlanır.

Rüyada camın kirli olduğunu görmek
Rüyada camın kirli olduğunu görmek, ise eşler arasında­ki anlaşmazlığa işarettir.

Rüyada cam silmek
Rüyada cam silmek, rahata ermeye, borçları azaltmaya, gelirin artışına, iş hayatında başarıya, mutluluğu yakalamaya, sıkıntıların son bulmasına işaret eder.

Rüyada cam sildiğini görmek, eşler ve sevgililer için birbirini sevmeye, aile içinde­ki mutluluğun artmasına; memurlar için terfi almaya veya ticarette kazancın artmasına delalet eder. Rüyada cam temizlemek, mutlu ve huzurlu bir hayatınız olduğuna işaret eder.

Rüyada camın kırık olduğunu görmek
Rüyada camın kırık olduğunu görmek, kolaylıkla aşılacak, basit problemlere işaret eder.

Rüyada kırık cam görmek
Rüyada cam kırıldığını görmek veya Rüyada kırık cam görmek, acı haber alacağınıza, eşin vefatına işaret eder.

Rüyada cam kırıldığını görmek
Rüyada cam kırıldığını görmek, kritik bir dönem yaşadığınıza, geleceğe yönelik yeni kararlar almaya işaret eder. Kimi rüya yorumcuları rüyada cam kırılmasını hayra yormaz.

Rüyada cam kırmak
Rüyada cam kırdığını görmek, hayatınız ile ilgili çok önemli bir karar almalısınız. Köklü değişime, hayatınızda yeni bir döneme işaret eder.

Rüyada cam veya ayna kırmak
Rüyada cam veya ayna kırmak, uğursuzluk, iş hayatında başarısızlığa uğramak anlamındadır. Geçici bir üzüntüye işaret eder. Rüyada cam kırmak, hayatınızın sınavını verdiğinize işaret eder.

Rüyada cam kırıkları görmek
Rüyada cam kırıkları görmek, hayallerinizin gerçekleşmeyeceğine, ruhsal veya fiziksel olarak canınızın yanacağına işaret eder. Rüyada cam kırığı görmek, bazen canınızın sıkılmasına sebep olan küçük problemlere işaret eder.

Rüyada cam kırıklarına basmak
Rüyada cam kırıklarına basmak, çeşitli zorluklarla karşılaşacağınızın habercisidir.

Rüyada cam kırıklarının üzerinden atlamak
Rüyada cam kırıklarının üzerinden atlamak, bir tehlike veya belayı atlatmaya işaret eder.

Rüyada cam yemek
Rüyada cam yemek, kısa sürecek üzüntüye, sonu hayırlı olacak musibetler yaşamaya, boş işler peşinden koşmaya, zayıf karaktere veya zayıf inanca delalet eder.

Rüyada cam kırıkları yemek
Rüyada cam kırıkları yemek, hatalarınızın size zarar vereceğine, sırlarınızın açığa çıkmasına, bir dostunuz ile aranızın açılabileceğine işaret eder. Rüyada cam kırığı yemek, büyük konuştuğunuza veya büyük adımlar atıp, riske girmeye işaret eder.

Rüyada cam yediği için ağzının kanadığını görmek
Rüyada cam yediği için ağzının kanadığını görmek, iyi görünen bazı durumların aslında şer ile sonuçlanacağına, haram mal elde edip onuda gereksiz yere, boş şeylere harcamaya işaret eder.

Rüyada cam kırıkları yutmak
Rüyada cam kırıkları yutmak, kötü günler yaşamaya, mutsuzluğa işaret eder.

Rüyada cam kırığı kusmak
Rüyada cam kırığı kusmak, sizi huzursuz eden, içinize dert olan sıkıntılardan kurtulmay, rahatlamaya, huzura ve şifaya işaret eder.

Rüyada cam kırığı tükürmek
Rüyada cam kırığı tükürmek, zor ve bunalımlı günler yaşamaya, üzüntüye, kötü olaylar yaşamaya, mutsuzluğa, uğursuzluğa işaret eder.

Rüyada cam kırıkları toplamak
Rüyada cam kırığı toplamak, temiz kalpli ve iyi niyetli olduğunuza, sevdiklerinizin elinden tuttuğunuza ve acılarını paylaştığınıza, zor durumda olanlar için yardımı esirgemediğinize işaret eder.

Rüyada cam kırığı temizlemek
Rüyada cam kırığı temizlemek, herkes için faydalı olacak bir işi yapıp hayır duaları alacağınıza işaret eder.

Rüyada cam kırıkları üzerinde yürümek
Rüyada cam kırıkları üzerinde yürümek, riske gireceğinize, gözünüzü karartarak bazı işler yapacağınıza, tekin olmayan işlerin içinde bulunacağınıza işaret eder.

Rüyada kırık cam üstünde yürümek
Rüyada kırık cam üstünde yürümek, bazen büyük çalışmalar yapmaya, sorunlardan bir bir kurtulmaya, iş hayatında daha hızlı bir şekilde ilerleyeceğinize işaret eder.

Rüyada cam krıklarının battığını görmek
Rüyada cam krıklarının battığını görmek, kötü hissettirecek problemlere, sıkıntıya, hastalık veya başarısızlık olaray tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1247