Rüya tabiri ara

Rüyada çağlayan görmek

Aralık 21, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada çağlayan görmek
Rüyada çağlayan görmek, kendi çabalarınız ile yükselmenize, maddi kazanca işaret eder. Rüyada çağlayan, hayatta önüne çıkacak engelleri aşmaya, yüksek mevkilere çıkmaya, itibarın artmasına yorumlanır. Ayrıca huzurlu olmaya, iti­barlı bir kimse tarafından yardım görmeye de işaret eder.

Rüyada çağlayan görmek, rüya sahibinin mevki ve mal sahibi bir kimseden yardım alacağı anlamına gelir. Aynı zamanda hayat yarışında önünüze çıkacak her engeli, her zorluğu aşacağınız anlamı da taşır. Rüya sahibi hasta ise iyileşeceğine işaret eder.

Rüyada çağlayanda yıkandığını görmek
Rüyada çağlayanda yıkandığını görmek, maddi kazancın artmasına, bolluk ve berekete, büyük mirasa konmaya, servet elde etmeye yorumlanır.

Rüyada çağlayan altında yıkandığını görmek, mirastır.

Rüyada çağlayandan su içtiğini görmek
Rüyada çağlayandan su içtiğini görmek, memuriyete başlamaya işaret eder. Rüya sahibi hasta ise iyileşir, fakirse eli bollaşır.

Rüyada çağlayandan atladığını görmek
Rüyada çağlayandan atladığını görmek, tüm sorunları çözeceğinize, sıkıntılarınızı geride bırakacağınıza delalettir.

Rüyada bir çağlayandan atlayıp karşı tarafa geçtiğini görmek
Rüyada bir çağlayandan atlayıp karşı tarafa geçtiğini görmek, karşınıza çıkan engelleri aşarak hedefinize ulaşacaksınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2526