Rüya tabiri ara

Rüyada Çağla Yemek

Mart 20, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada çağla yemek; Rüyada mevsiminde görülen çağla hayırlı bir işe delalet eder. Kişinin rüyasında güzel ve olgun çağla görmesi kısmetin artacağına ve olumlu bir çok olaylar yaşayacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin o yıl boyunca oldukça bereketli kısmetli olacağına yorumlanır ayrıca rüyayı gören kişi bekar ise neşeli, iyi yürekli, kendisini el üstünde tutacak bir eşe sahip olacağına tabir edilir. Rüyada görülen çağla mevsimin de değilse olumsuz olarak yorumlanır. Rüya sahibinin çok kötü günler beklediğini, maddi manevi sıkıntılara düşeceğine, kendisini ilgilendirmeyen hiç bir fikri olmayan işlerle uğraşmaya başlayacağına ve bu yüzden elinde avucunda olan bütün parayı kaybedeceğini tabir edilir.

Rüyada çağla toplamak; Mal varlığı yerinde olan birinin rüyasında çağla toplaması servetine servet katacağına daha çok çalışacağına ve hayalini kuruduğu zenginliği rahatlığa ulaşacağına tabir edilir. Bu kadar zenginliği ve mal varlığına sahip olan kişinin yardıma muhtaç olan birçok kişiye yardımcı olacağına delalet eder.

Rüyada çağla ağacı görmek; Rüyayı gören kişinin çevresi ve ailesi tarafında nankör,kıskanç, istemez bir arkadaşının varlığının farkındalar ve rüya sahibinin bu arkadaşı değişeceğine daha çok birbiri ile anlaşacağına, arkadaşının da maneviyatının da artacağına delalet eder.

Rüyada ağaçtan çağla koparmak; Rüyayı gören kişinin hiç kimsenin cesaret etmediği bir çok hayırlı işlere adım atacağına ve oldukça büyük bir sorumluluk altına gireceğine ve bu sorumluluğun üstesinde kolaylık geleceğine, bu sayede büyük gelirler elde edeceğine herkes tarafında övülerek iltifatla bahsedileceğini tabir edilir.

Rüyada çağla satın almak; rüyayı gören kişinin geleceği içinde elinden geldiği kadar güzel olması için çaba göstereceğine delalet eder. Kişi geleceği için bir çok plan düşünmek, hayal kurmakta ve rüya sahibi düşlediği bir çok zamanı geldiğinde kavuşacağına tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4765