Rüya tabiri ara

Rüyada cadı görmek

Kasım 12, 2014 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada cadı görmek
Rüyada cadı görmek, cehalete ve ondan gelecek zararlara, söylemediğiniz veya yapmadığınız bir şey ile suçlanıp üzülebileceğinize işaret eder. Rüyada cadı görmek, aynı zamanda evhama kapılmaya, kork­maya, hayal kurmaya, haksızlığa uğramaya ve uğursuzluğa işarettir. Rüyada cadı görmek aynı zamanda dedikodu ve iki yüzlü arkadaş anlamınada gelir.

Rüyada cadı görmek, iç bilgelik, iyileşme ve büyüme kaynağı olabilir. Bir cadı yıkıcı bir bilinçaltı güç de olabilir: Örneğin bastırılmış bir parçanız. Bir erkeğin rüyasında cadı, onun animasının olumsuz özelliğini simgeleyebilir. Huysuz bir insan mısınız ve başınıza hep olumsuz şeylerin geldiğine mi inanıyorsunuz? Bunun nedeni annenizin sizi terkettiğini hissetmeniz olabilir. “Bir erkeğin animasının karakteri, annesi tarafından şekillenmiş bir kuraldır.”

Rüyada cadı kadın görmek
Rüyada cadı kadın görmek, nahoş olayların, dedikoduların içine çekilmek isteniyorsunuz. Çevrenizdeki insanlara karşı dikkatli olmalısınız.

Rüyada cadı olduğunu görmek
Rüyada cadı olduğunu görmek, çekincelerinizden dolayı kendinize bazı şeyleri dert etmişsiniz ve bu nedenlede diken üstündesiniz.

Rüyada cadı ile arkadaşlık yapmak
Rüyada cadıyla arkadaşlık yaptığını görmek, aslı olmayan boş hayallerle kafa yorduğunuza delalet eder.

Rüyada cadı süpürgesi görmek
Rüyada cadı süpürgesi görmek, hayırlı güzel bir haber alacaksınız ve çok mutlu olacaksınız.

Rüyada süpürgesi ile birlikte cadı görmek
Rüyada süpürgesi ile birlikte cadı görmek, ummmadığınız bir yerden para geleceğine ve kendinizi mutlu hissedeceğinize işaret eder.

Rüyada cadı süpürgesi ile havada uçmak
Rüyada bir cadı süpürgesi üzerinde havalarda uçtuğunu görmek, havadan, zahmetsiz bir şekilde para kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada cadıdan bir şey almak
Rüyada cadıdan bir şey aldığını görmek başkaları tarafından küçük düşürülmeye işaret eder.

Rüyada cadı ile muhabbet ettiğini veya konuştuğunu görmek
Rüyada cadı ile muhabbet ettiğini veya konuştuğunu görmek, eşiniz ile sorunlarınız olabilir. Hayrını görmeyeceğiniz, olmayacağını bildiğiniz, boş işler ile oyalanmayın artık.

Rüyada cadının gözden kaybolduğunu görmek
Rüyada cadının gözden kaybolduğunu görmek, zıkıntılı ve zor bir durumdan kurtulup rahatlayacağınıza işaret eder.

Rüyada cadı öldürmek
Rüyada bir cadıyı öldürdüğünü görmek bütün korkula­rınızdan, evhamlarınızdan, çevrenizdeki kötü niyetli insanlardan kurtulacağınıza işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1258