Rüya tabiri ara

Rüyada Buzdolabı Almak

Nisan 30, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Buzdolabı Almak korumanın sembolüdür. Rüyada bu kendini korumaya dönüşür ve duygusal ya da cinsel soğumayı belirtebilir. Rüyada buzdolabında çürük bir yiyecek görmek, etrafımızdakilerin bizi düzgün bir şekilde beslemediğini düşünüyoruz demektir.Artan yemeği dolaba koyduğunu görmek, biriktirdiğimiz kırgınlıklar olduğunu gösterir. Bu durum daha sonra sevgiye ve etkilenmeye vereceğimiz karşılıkların daha soğuk olmasına neden olacaktır.

Rüyada buzdolabı satın almak hayattan beklediklerinizin artık size geleceğine, yoluna giren işlere, düzene giren hane yaşamına yorumlanır.Rüyada buzdolabını temizlemek hayatınızın artık eskisinden daha da düzenli bir yola girmesine, buzdolabı satın almak uzun bir yolculuğa çıkacağınıza delalet eder. Rüyada buzdolabını sattığını görmek imanınız, inançlarınız konusunda daha da inançlı ve dinle ilgili konulara eğilerek bu tarz ortamlarda, dinletilerde bulunmanıza yorumlanır.

Rüyada eski buzdolabı görmek duyacak olduğunuz güzel, iyi ve sizi mutlu edecek olan güzel mi güzel bir habere yorumlanır. Rüyada yeni buzdolabı görmek anlamı işinizde zafere, terfi almaya ve yükselişe delalet eder. Buzdolabı doluysa mutlu bereketli bir hayata, bozuk olan dolabını tamir ettirmekse ailede olumlu ve iletişim dolu bir muhabbete yorumlanır. Rüyada birden fazla buzdolabı görmenizse bol ve bereketli paraya, mala delalet eder.

Rüyada buzdolabı satın aldığınızı görmek hayırlı bir yolculuğa , buzdolabı sattığınızı görmek dini inancınızın artacağına , manevi huzura işarettir.Rüyada buzdolabı alan kişi bir sır öğrenir ve bu sırrı kimseye anlatmaz. Bazen de buzdolabı, kocasına hizmet eden, namuslu bir kadındır. Buzdolabına sahip olan böyle bir hanımla evlenir, buzdolabından bir şeyler yiyip içen böyle bir kadının malından mülkünden faydalanır. Bu rüya bazen de ferahlayacağınız sözler işiteceğinize, kendiniz için hayırlı olana ulaşmaya veya bekar kimseler için sözünüzü dinleyen, hayırlı bir eşe yorumlanır. Kaynak: Rüyada Beyaz Eşya Görmek

Rüyada eski buzdolabı görmek iyiliklerle karşılaşacağınıza , yaptığınız teklife müspet bir cevap alacağınıza , yeni buzdolabı görmek büyük bir yükselişe geçeceğinize , yaptığınız yatırımların istediğiniz şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada buzdolabını ağzına kadar dolu görmek sevinçli bir haberle yahut bir olayla karşılaşacağınıza , alacağınız haber yada bilgi ile rızkınızı arttıracak girişimlerde bulunacağınıza delalettir.Rüyada buzdolabının bozulduğunu görmek , yakın çevrenizden fayda etmeyen nasihatler alacağınıza delalettir. Buzdolabını tamir ettiğinizi veya tamir edildiğini görmek aile içinde sorunların ortadan kalkacağına , maddi nedenlerle ortaya çıkan kırgınlık ve anlaşmazlıkların sonlanacağına işarettir.

Rüyada buzdolabını taşıdığınızı görmek , sıkıntılarınızdan kurtulmaya , sağlığınızın iyileşmesine , gücünüzün ve paranızın eskisinden çok daha fazla olacağına delalettir.Rüyada birden fazla buzdolabı görmek , hayırlı bir yerden toplu bir para geleceğine işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4917