Rüya tabiri ara

Rüyada Buzdağı Görmek

Nisan 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Buzdağı Görmek, oldukça esrarlı iç yüzü kolay anlaşılmayan bir durum demektir. Bu rüya daha çok iş yaşantınızla alakalıdır. Denizde görülen buzdağı, önemli bir kişiyle ilgili çıkan önemli bir söylenti demektir. Buzdağı su yüzüne çıkıyorsa, bu kişinin yaptığı yolsuzluk anlaşılacak demektir.

Rüyada buzdağı görmek çevrenizdeki kişilerin olumlu yada olumsuz duygularının da varlığı konusunda haberci olabileceği gibi sevgi yada nefretini gizleyen kimselerle bir arada olabilirsiniz. Rüya tabiri buzdağı görmek size aşık olan birinin varlığına yorumlanabileceği gibi etrafınızdaki insanların size tutumlarına dikkat etmeniz için uyarıcı bir rüya olabilir. Bu aralar beklemediğiniz ya da görmek istemediğin durumlara ve davranışlarla karşılaşabileceğiniz gibi etrafınızda bazı belirsiz ve sonunu kestiremeyecek olduğun durumlar, olaylar gelişebilir. Rüyada buzdağı anlamı aslında karşında olacak olan engellere ve bu engelleri aşmak konusunda çabalayacak ve emek sarf edecek olmana yorumlanır. Rüyada buzdağı dostun zannederek hayatına giren fakat sana karşı samimiyet duymayan varmış gibi rol yapan insana yorumlanır.

Rüyada buzdağı görmek, sevgisini yahut nefretini gizleyen, duygularını açığa vurmayan gururlu bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu rüya, hal ve hareketlerinizde daha temkinli olmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada buzdağı görmek, kötü olayların arkasından güzel günlerin geleceğini haber verir. Ayrıca bu rüya, iflas edeceğinizin ve borç aldıklarınızla mahkemelik olacağınızın habercisidir.Rüyada buzdağı görmek, yarıda kesilecek bir yolculuğa yorumlanır.Rüyada buzdağı görmek, suçu olmayan bir insanın haksız yere ceza çekmesine işarettir.

Hal ve hareketlerinizde daha temkinli olmanız gerektiğine işaret eder. Buzdağı tutmak kötü olayların arkasından güzel günlerin geldiğini haber verir. Ölü buzağı iflas edeceğinizin ve borç aldıklarınızla ile mahkemelik olacağınızın habercisidir. Buzdağı boğmak yarıda kesilecek bir yolculuğa yorumlanır. Buzdağı pişirmek işlerde kazanç sağlamaya, buzdağı yemek güzel havadise işarettir. Hasta buzağı suçu olmayan bir insanın haksız yere ceza çekmesine işarettir. Evde buzağı bir hırsızlık olayının olacağı demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1169