Rüya tabiri ara

Rüyada Buz Yemek

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada buz yemek getirili atılım gerçekleştireceğine, yeminine sadık kalacağına, sevdikleriyle sohbete, yakında öğrenilecek iyi haber duymaya, külfetsiz kazanılan rızka, hüner sahibi bir kişiye, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, külfetsiz kazanılan mülke, güvenli hissetmeye, gönül ilişkilerinde tatmine yorulur. Rüyada buz yediğini görmek bunlarla birlikte iş nedeniyle sıkıntıya, sevimsiz bir hale düşmeye, zalim bir kimseye, değer düşmesine işaret eder. Bazen de ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu rüya sıkıntıya düşerek elde ettiği az olan kazancın artacağına, başarısızlıktan sonra özlediği toplu paraya, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, zahmet çekerek hak edilen şöhrete yorulur.

Bir başka tabire göre de rüyada buz yemek, aranızın bozuk olduğu arkadaşlarınızla veya akrabalarınızla barışacağınızı ve onlarla eskisinden daha iyi olacağınıza, evinizden misafirin eksik olmayacağına, aileniz ile kısa ve dinlendirici bir tatile çıkacağınıza tabir edilir. Bazen rüyada buz yediğini görmek, çalışma hayatınızda çok fazla yorulduğun uza ve dinlenmeye ihtiyacınız olduğuna biraz ara vermeniz gerektiğine tabir edilir. Bu rüya canını sıkacak bir durumla karşılaşıp bu durumdan kurtulmaya işarettir. Başka bir yoruma göre de, ateşli bir hastalığa yakalanmaya işarettir.

Rüyada buz yemek için bazı ulemalar da der ki: vefalı akrabaya, duygusal külfeti bulunan akrabadan kurtulmaya, büyük mevkiye ulaşılacağına, sevecen genç yabancıya, memuriyette mertebeye ulaşılacağına, bir kaç hafta içinde duyulacak iyi habere, parasal külfeti olan tanıdığı birinden uzaklaşmaya, parasal külfeti olan akrabadan uzak durmaya, duygusal yükü bulunan tanımadığı birinden uzaklaşılacağı na, görgülü genç tanıdığa, bir kaç hafta içinde alınacak iyi habere yorumlanmaktadır. Bunlarla birlikte, kötü bir sorunla yüzleşileceği ne, fena huylu bir insan eliyle zarar görmeye, eğitimsiz bir kimseye, bencil bir kişiye, ticaret nedeniyle huzursuzluğa yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4638