Rüya tabiri ara

Rüyada Büyüteç Görmek

Mayıs 31, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada büyüteç görmek, gören kişinin fevri ve panik bir kişi olması sebebiyle yaşadığı olaylara büyük tepkiler verdiğine, sakin kalamadığına, önemsiz ve küçük olaylarda bile deyim yerindeyse elinin kolunun birbirine karışarak telaşa kapıldığına ve çevresindekileri de telaşlandırdığına işaret eder. Rüya sahibinin gördüklerini kendince yorumlandığına bu da olayların gerçekliğini değiştirdiğine ve sanki çok önemli ve büyük bir meseleymiş gibi algılanmasına neden olduğuna yorumlanır.

Rüyada büyüteç görmek , abartıya , arka plandakileri görmeye , detaya inmeye delalettir.Rüyada büyüteç ile birşeylere bakmak karşılaşacağınız bir teklifi dikkatlice incelemeniz gerektiğine , aldatıcı ve yanlış yönlendirici kimselerle karşılaşabileceğinize delalettir.

Rüyada dev boyutlarda görülen büyüteç , ilim sahibi bir yardımcıya , göz kamaştırıcı bir başarıya yada taklit edilmeye delalettir.Rüyada kırık büyüteç görmek , ihtiyacınız olmadığı halde özenerek aldığınız bir eşyadan sıkılmaya delalettir.

Rüyada büyüteç ile ışık oyunları yapmak yada ateş yakmaya çalışmak , önemli bir insanın mevkine yerleşmeye , rakibinin önemli bir kalesini ele geçirmeye delalettir.Rüyada büyüteç alınıp satıldığını görmek , karşılıklı olarak geri adım atmaya , düşmanla anlaşmaya varmaya delalettir.

Rüyada dürbün görmek, gören kişinin sadece duyduklarına itibar etmediğine, gerçekliğinden emin olmadığı şeylere inanmadığına, dedikodudan ve söylentiden hiç hoşlanmadığına, anlayıp dinlemeden ve gözüyle şahit olmadan söz söylemediğine, karar almadığına ve adım atmadığına işaret eder.

Rüyada teleskop görmek, gören kişinin sağduyulu, mantıklı ve sorunlara karşı akılcıl çözümler bulan biri olduğuna ve bu yönü sayesinde çok büyük sıkıntılara düşmeden yaşadığına tabir edilir. Rüya sahibinin bu yönüyle biliniyor olması dolayısıyla çevresindekilerin de kendisine akıl danıştığına işaret eder.

Rüyada mikroskop görmek, gören kişinin başarısız ve mutsuz olmasına sebep olacak bazı aksiliklerle burun buruna geleceğine, yoğun stres altında kalacağına, kafasının karışacağına ve çok yorulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin baskı altında kalacağı olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada lens görmek, gören kişinin hayatını kolaylaştıracak, güzelleştirecek ve yaşamını olumlu yönde şekillendirecek gelişmelerin yaşanacağına bu sayede kendisini çok hafif, rahat ve huzurlu hissedeceğine, bundan güç ve cesaret alacağına işaret eder. Rüya sahibi fırsatlara ve avantajlara sahip olacak demektir.

Rüyada büyük gözlük görmek, gören kişinin çalışkan, ilgili ve zeki bir kişi olduğuna, etrafının farkında olarak yaşadığına, her şeye karşı büyük bir merak içinde olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu yönü ile çevresinde fark yarattığı şeklinde tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3941