Rüya tabiri ara

Rüyada Burun Ameliyatı Olmak

Temmuz 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada burun ameliyatı olmak hayatınızda eksik olan bir şeyleri tamamlamaya ve düzene sokmaya yorumlanır. İhtiyaç duyulan şeylere tez zamanda sahip olursunuz, çabalarınız güzel sonuçlar verir. Örneğin parasal sorunlar yüzünden sürekli geri planda kalıyorsanız  ilerleyen günlerde parasal engeller azalır. İsteklerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Ya da uzun süredir hayatınızda kimse yoksa yeni bir ilişki ufukta demektir. Artık eksik olan şeyleri tamamlayarak hayatınızdan memnun olabilirsiniz.

Rüyada burun ameliyatı görmek uzun zamandır bir hastalık içerisinde olduğunuzu ve artık dışarıdan gelen bir etki ile de sağlığınıza kavuşabileceğiniz anlamına da gelmektedir. Sizler hiç olmadık sebepler ile uzun süredir kendinizi üzüyor ve bunun için de uzun zamandır nerede ise yatak döşek yatıyor olduğunuzu gösterir iken artık ilaçlarınızın da sizlere oldukça yakın olduğunu da göstermektedir. Sizler de eğer artık bir şeyleri kafanıza takmayı bırakır ve bunlardan kurtulmak için bir çaba da sarf eder iseniz de en kısa sürede gerçekten de kurtulacak olduğunuzun da anlamına gelmektedir. Karından olduğunu görmek sıkıntılarından bir anda kurtulmaya dalalettir.

Rüyada burun ameliyatı yaptırmak geçmişte yanlışlıkla yapılan hataları düzeltmek ve bu sayede vicdani yönden de rahat etmek anlamına gelir. Eğer bir zamanlar maddi ya da manevi yanlışlarınız olduysa ve bu sebeple de zarara uğradıysanız, ilerleyen günlerde bunu telafisi olacak. Eğer kalbini kırdığınız insanlar varsa, onlarla da aranız düzebilir.

Rüyada burun ameliyatı olmuş birini görmek kaçırdığınız bir fırsatı yeniden yakalamak demektir. Bu fırsatı geri tepmiş olabilirsiniz ve çeşitli bahaneleriniz de olabilir. Ancak artık bu fırsatı yeniden yakalayarak aynı hataya düşmeyeceksiniz.

Rüyada burun ameliyatından vazgeçmek maddi yönden uğradığınız zararı telafi etmeye ve özellikle de ödemelerinizi alamıyorsanız yakında elinize toplu para geçmesine yorumlanır. Size borcu olan ve bir süredir sizi oyalayan kişiler varsa yakında size borçlarını öderler. Maddi kayıpların telafisi olur.

Rüyada burun ameliyatına girmek umutların artmasına ve hayallere kavuşmaya da yorumlanır. Sizin için imkansız olan bir şey gerçek olabilir. Buna çok şaşırabilirsiniz.

Rüyada burun ameliyatı olduğunu görmek gereksinimlerinizi rahatça karşılamak ve hayatınıza güzel bir yön vermek, her geçen gün daha çok isteğin gerçekleşmesine yorumlanır. Eğer size maddi külfet olan biri varsa da artık bu durum sona erer. Hem sorumluluk olarak hem de masraf olarak rahatlama yaşanır. Omuzlarınızdaki yük biraz daha azalır.

Sizler için oldukça hayırlı olan yorumlara sahip iken bir de sizler rüyada eğer bir başkasının olduğunu da gördü iseniz de bu çok daha farklı olan bir anlama gelmektedir. Gördüğünüz kişi gerçekte hasta ya da sizlere de kırılmış olan birini simgeler iken bir de uzun bir süredir de ziyaretine de gitmediğinizi de simgelemektedir. Sizlerin yardımına ihtiyacı olan bu kişileri de biraz daha bekletmeden de ziyaretine gitmeniz gerektiğini de göstermektedir. Ameliyat olacağınızı görmek iyiye işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

240

Rüya Sitesi Linkleri